• ۱۳۹۸ چهارشنبه ۹ بهمن
  • اِلأَربِعا ٣ جمادي الثانيه ١٤٤١
  • Wednesday 29 Jan 2020
گل گهر
بیمه کوثر بانک صنعت و معدن بانک ملت بانک تجارت نشر حکمت کلمه
  • آخرین خبرها
شناسه خبر: 116709 | تاریخ مخابره: ۱۳۹۸/۲/۲ - 16:40
حضور فعال پتروشیمی زاگرس در هجدهمین نمایشگاه محیط زیست

حضور فعال پتروشیمی زاگرس در هجدهمین نمایشگاه محیط زیست

هجدهمین دوره نمایشگاه بین المللی محیط زیست در تهران با حضور شرکت ها و سازمان های مختلف از تاریخ 24 لغایت 27 فروردین ماه 1398 برگزار شد.

به گزارش آفتاب صبح و به نقل از روابط عمومی شرکت پتروشیمی زاگرس، در این نمایشگاه بین المللی که شرکت پتروشیمی زاگرس نیز با برپایی غرفه حضوری فعال داشت؛ میزبان بازدیدکنندگان مختلفی در نمایشگاه بود و آخرین دستاوردهای محیط زیستی و فعالیت های مرتبط با محیط زیست در غرفه شرکت پتروشیمی زاگرس توسط کارشناسان محیط زیست شرکت ارائه گردید.

بنا بر این گزارش، آقای دکتر فرهاد قلی نژاد، مدیرکل محیط زیست استان بوشهر با حضور در غرفه شرکت پتروشیمی زاگرس در نشستی با مهندس محمدرضا میراحمدی مدیرعامل و مهندس شهریار جهرمی مدیر مجتمع این شرکت، از نزدیک در جریان فعالیت های محیط زیستی صورت گرفته از سوی این شرکت قرار گرفتند.

در ادامه این نمایشگاه بازدیدکنندگان متعددی از جمله: سرکار خانم دکتر ابتکار، معاونت رئیس جمهور؛ مدیران سازمان حفاظت محیط زیست، جمعی از فعالین محیط زیستی و دانش آموزان از غرفه شرکت پتروشیمی زاگرس بازدید نمودند و با فعالیت های محیطی زیستی این شرکت از نزدیک آشنا شدند.

شایان ذکر است غرفه شرکت پتروشیمی زاگرس در این نمایشگاه از سوی ستاد برگزاری به عنوان غرفه شایسته تقدیر معرفی و با لوح تقدیر مورد تجلیل قرار گرفت./

ارسال دیدگاه شما