• ۱۳۹۷ دوشنبه ۱۹ آذر
  • اِلأِثنين ١ ربيع الثاني ١٤٤٠
  • Monday 10 Dec 2018
بانک پارسیان
بانک صنعت و معدن بیمه کوثر بانک ملت بانک تجارت
  • آخرین خبرها
شناسه خبر: 105190 | تاریخ مخابره: ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - 12:58
بانک صادرات قزوین 2000 نفر را راهی خانه بخت کرد
در ٩ ماه اول سال ٩٦؛

بانک صادرات قزوین 2000 نفر را راهی خانه بخت کرد

​خدمات ٩ ماه اول سال ٩٦ بانک صادرات ایران در استان قزوین در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و حمایت از بخش های مختلف اقتصاد مقاومتی با پرداخت ٢٥٩٢ فقره تسهیلات بالغ بر ٣٠٢١ میلیارد ریال، اشتغالزایی بیش از ٦٨٠٠ نفر و ازدواج بیش از ٢٠٠٠ نفر همراه بوده است.

به گزارش آفتاب صبح و به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک در استان قزوین در راستای عمل به برنامه های اقتصاد مقاومتی، کمک به ایجاد اشتغال در مناطق کمتر توسعه یافته و افزایش سطح رفاه عمومی در ٩ ماه ابتدای سال ٩٦ برای جمع کثیری از جوانان جویای کار به صورت مستقیم و غیر مستقیم زمینه اشتغال در واحد های تولیدی را فراهم کرده که این تسهیلات نقش تاثیر گذاری در بهبود اقتصادی و کاهش میزان بیکاری استان به همراه داشته به نحوی که منابع تخصیص یافته ضمن تسهیل ازدواج جوانان استان،  موجب اشتغالزایی ٣٥٧٩ نفر به طور مستقیم و ٣٢٥٦ نفر به طور غیر مستقیم شده است.
بنا براین گزارش، بانک صادرات ایران در این مدت در استان قزوین، برای تامین سرمایه درگردش و سرمایه ثابت ٢٣ واحد تولیدی از طریق معرفی وزارت صنعت، معدن و تجارت در سامانه بهین یاب ٣٣١ میلیارد و ٧١٠ میلیون ریال پرداخت کرد.  ٢١٩ طرح اشتغالزایی نیز به طور مستقیم با اعتباری بالغ بر ٢٤٢٨ میلیارد ریال مورد حمایت مالی این بانک قرار گرفت. علاوه براین، ٣٣٢ نفر نیز از معرفی شدگان کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی نیز بالغ بر ٥١ میلیارد ریال وام اشتغالزایی دریافت کردند که در مجموع ٦٨٣٥ نفر به طور مستقیم و غیر مستقیم با تسهیلات حمایتی بانک صادرات ایران در این استان مشغول به کار شدند.
علاوه براین، بانک صادرات ایران با پرداخت قریب به ٢١٠ میلیارد ریال طی ٩ ماه اول سال ٩٦ شرایط ازدواج ٢٠١٨ نفر را استان قزوین فراهم کرد.
گفتنی است، در همین زمان  تعداد ١٩٦فقره وام خرید و احداث مسکن بالغ بر ١٢٤ میلیارد ریال در اختیار اقشار ویژه ( خانواده های محترم شهدا، جانبازان و ایثارگران) قرار گرفته است.

ارسال دیدگاه شما