• ۱۳۹۸ جمعه ۳ خرداد
  • اِجُّمعَة ١٩ رمضان ١٤٤٠
  • Friday 24 May 2019
گل گهر
بیمه کوثر بانک صنعت و معدن بانک ملت بانک تجارت
  • آخرین خبرها
شناسه خبر: 116482 | تاریخ مخابره: ۱۳۹۷/۸/۲۳ - 15:13
بانک صنعت و معدن نقش به سزایی در ایجاد ارزش افزوده و افزایش اشتغال در کشور دارد

بانک صنعت و معدن نقش به سزایی در ایجاد ارزش افزوده و افزایش اشتغال در کشور دارد

بانك صنعت و معدن يك بانك توسعه اي است كه نقش بسزايي در صنعت كشور و ايجاد ارزش افزوده و اشتغال زايي در كشور داشته و ايجاد طرحهاي بزرگ صنعتي را چه در قالب استفاده از منابع صندوق توسعه ملي و چه در قالب فاينانس در كارنامه خود دارد.

هادي قوامي نماینده مردم اسفراين در مجلس شورای اسلامی گفت: بانك صنعت و معدن يك بانك توسعه اي است كه نقش بسزايي در صنعت كشور و ايجاد ارزش افزوده و اشتغال زايي در كشور داشته و ايجاد طرحهاي بزرگ صنعتي را چه در قالب استفاده از منابع صندوق توسعه ملي و چه در قالب فاينانس در كارنامه خود دارد.

به گزارش آفتاب صبح، وی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن ضمن بيان اين مطلب افزود: افزايش نرخ ارز موجب كاهش سرمايه اين بانك شده و اين امر موجب محدوديت در اعطاي تسهيلات ميشود و از آنجاكه استانداردهاي بين المللي ، بانكها را موظف ميكند كه سرمايه خود را در سطح مشخصي حفظ كنند ، در شرايط حاضر لازم است كه سرمايه بانك ياد شده نيز افزايش يابد.
نماینده مردم اسفراين در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: افزايش سرمايه بانك ها مي تواند از محل منابع دولتي و يا وصول مطالبات ارزي و ريالي صورت بگيرد.
قوامي درپايان تصريح كرد: با توجه به نقش حياتي بانك صنعت و معدن در رونق توليد و افزايش خودكفايي صنعتي ، حمايت دولت براي افزايش سرمايه اين بانك بسيار ضروري است.

ارسال دیدگاه شما