• ۱۳۹۸ شنبه ۲۶ مرداد
  • اِسَّبِت ١٥ ذو الحجه ١٤٤٠
  • Saturday 17 Aug 2019
گل گهر
بیمه کوثر بانک صنعت و معدن بانک ملت بانک تجارت نشر حکمت کلمه
  • آخرین خبرها
شناسه خبر: 116646 | تاریخ مخابره: ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - 10:03
حمایت پویش «آری به تولید ملی» از ائتلاف «برای فردا»
مصطفی حسنی خبر داد:

حمایت پویش «آری به تولید ملی» از ائتلاف «برای فردا»

مصطفی حسنی دبیر پویش «آری به تولید ملی» در گفتگو با خبرنگار آفتاب صبح گفت: این پویش به عنوان یک پویش تخصصی در حوزه حمایت از تولید ملی حمایت خود را از ائتلاف «برای فردا» اعلام می‌دارد.

لازم به ذکر است که امروز 11 اسفند ماه 1397 هزاران فعال بخش خصوصی پای صندوق های رای می روند تا نمایندگان خود را برای دوره جدید فعالیت های اتاق بازرگانی سراسر کشور انتخاب کنند. صدها نفر از صتعتگران ایرانی کاندیدای کسب رای برای عضویت درهیات نمایندگان شده اند.

این ائتلاف پیش از این بیانیه‌ای به این شرح صادر و مواضع خود را اعلام کرده بود:

اقتصاد ایران در شرایط بی‌سابقه‌ای قرارگرفته، از سویی تحریم‌های غیرمنصفانه و غیرقانونی آمریکا، فشار را بر شانه‌های اقتصاد ایران سنگین کرده و از سوی دیگر نارسایی‌های اقتصادی و مدیریتی داخلی، فعالان اقتصادی را در تنگنای جدی قرار داده است.

 

بخش خصوصی که دل درگرو رشد و توسعه‌ی ایران دارد، امیدوارانه چشم به فردا دوخته است، به‌روزی که کالای سیاست از بازار اقتصاد برچیده شود و اقتصاد ایران در سراسر دنیا دامن بگستراند. فعالان اقتصادی بیش از هر قشری در جامعه اهمیت داشتن روابط پایدار و بر پایه‌ی تعامل با جامعه‌ی جهانی را درک می‌کنند و آن را شرط لازم برای بالندگی اقتصاد کشور می‌دانند.

 

اقتصاد آسیب‌دیده و نشسته‌ی ایران نیاز به دو بال دارد، یکی اتکا به توان و ظرفیت‌های داخلی و دیگری پیوند و همکاری گسترده و همه‌جانبه با جهان. و بدون هر یک از این دو بال پرواز و اوج‌گیری اقتصاد ممکن نیست. در چنین شرایطی نهاد بخش خصوصی بار دیگر در آستانه‌ی انتخابات خود قرارگرفته است.

 

در میانه‌ی تندبادی که در اقتصاد ایران درگرفته باید هم‌نهاد بخش خصوصی را حفظ کرد و هم آن را بیش‌ازپیش، خانه و پناهگاه اعضایش ساخت. «ائتلاف برای فردا» با درک مسئولیت تاریخی خود و رسالت اتاق آینده، بار دیگر پای به صحنه‌ی انتخابات می‌گذارد تا در امتداد چهار سال تلاش یکپارچه، بی حاشیه و مبتکرانه، که به روایت گزارش‌های مستقل با رضایت بالای اعضای اتاق همراه بوده است، پرچم‌دار راستین و یگانه‌ی بخش خصوصی پایتخت و یاریگر اقتصاد ملی در این برهه‌ی خطیر و پر چالش باشد.

 

"ائتلاف برای فردا" در انتخابات گذشته به پشتوانه‌ی بیشترین تعداد تشکل‌های ملی اقتصادی و آراء اعضای محترم، توانست پس از چند دوره چنددستگی، اتاق تهران را یک‌صدا در مسیر مأموریت‌هایش قرار دهد و توان اتاق را در متن موضوعات و بر مشکلات اعضا و محیط کسب‌وکار متمرکز کند. "ائتلاف برای فردا" در دوره‌ی گذشته، بانی اخلاق در اتاق بوده است و کماکان با این باور به راه خود ادامه خواهد داد. ما خرسندیم که یک دوره همکاری صمیمانه این فرصت را برایمان فراهم آورد تا از یک ائتلاف انتخاباتی به یک تیم منسجم و همفکر بدل شویم و سرمایه‌ی اعتماد و باور جامعه تشکلی و اعضای اتاق را به این حرکت افزون کنیم.

 

ما برای تقویت بیشتر این سرمایه‌بر آنیم که مجال حضور نخبگان بیشتری را در اتاق فراهم آوریم، از پیشکسوتان گرفته تا بانوان و جوانان. عده‌ای از ما این دوره در کنار ائتلاف خواهند بود تا عده‌ی دیگری از شایستگان به ما بپیوندند و این‌چنین به گردش نخبگان و پرهیز از انحصار وفادار خواهیم ماند. و سربلندیم از اینکه حرکت ما پر از رویش و عاری از ریزش بوده است. آری، این‌چنین می‌شود یک رؤیا را به واقعیت بدل نمود، اینکه جمع را مقدم بر افراد بشماریم و خالصانه برای آینده‌ی بخش خصوصی گرد هم آییم.

 

بر این باوریم که تیم نامزدهای "ائتلاف برای فردا" قوی‌تر و فراگیرتر از دوره‌ی پیش است و نماینده‌ی شایسته‌ای برای جامعه‌ی کسب‌وکار و اعضای اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران خواهد بود. پس بار دیگر از همه‌ی اعضای اتاق صمیمانه و مشتاقانه دعوت می‌کنیم تا با شرکت در انتخابات یازدهم اسفندماه، راهی را که آمده‌ایم تداوم بخشند. در برابر تندباد باید ایستادگی کنیم، با عزمی استوار و گام‌هایی محکم، دست در دست هم، یکپارچه و یک‌صدا، با ائتلافی آزموده و راستین و برای فردای بخش خصوصی ایران عزیز.

ارسال دیدگاه شما