• ۱۳۹۹ دوشنبه ۵ خرداد
  • اِلأِثنين ٢ شوال ١٤٤١
  • Monday 25 May 2020
بیمه کوثر
بانک صنعت و معدن بانک ملت بانک تجارت سازمان تامین جتماعی نشر حکمت کلمه
  • آخرین خبرها
شناسه خبر: 116738 | تاریخ مخابره: ۱۳۹۸/۲/۱۰ - 13:32
همکاری شایسته بانک پارسیان درکمک به مردم مناطق سیل زده
نماینده مردم آق قلا و گرگان در مجلس اعلام کرد:

همکاری شایسته بانک پارسیان درکمک به مردم مناطق سیل زده

نماینده مردم آق قلا و گرگان از همکاری بانک پارسیان در کمک به مردم مناطق سیل زده تقدیر کرد و گفت: بانکها برای کمک به مردم مناطق سیل زده نیازمند خط اعتباری ویژه ای هستند.

به گزارش آفتاب صبح و به نقل از روابط عمومی بانک پارسیان: نماینده مردم آق قلا اظهار کرد: بانک پارسیان به صورت ویژه بحث سیل زدگان عزیز را مورد بررسی و پیگیری قرار داده است و مساعدت و همکاری بانک ها، توانسته است مرهمی برای تسکین آلام مردم مناطق سیل زده باشد.
تربتی نژاد نماینده گرگان و آق قلا با اشاره به همکاری بانک ها به ویژه بانک های خصوصی در کمک به مناطق سیل زده، اظهارداشت: بانک ها به اندازه توان اعتباری که داشتند در مناطق سیل زده همکاری کردند.
سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس؛ افزود: در صورت حمایت بانک مرکزی و در نظر گرفتن مصوبات؛ بانکها می توانند کمک های اعتباری ویژه ای برای مناطق سیل زده در نظر بگیرند.
نماینده مردم آق قلا درگفت وگو با اخبار بانک، خاطرنشان کرد: مقررگردیده با همکاری دستگاه های حمایتی و با مشاکت بانک ها روند ایجاد مشاغل خرد و کوچک در مناطق آسیب دیده از سیل فراهم شود.
وی در پایان افرود: بانک پارسیان به عنوان بانک حامی مردم و مناطق کمتر برخوردار و محروم، با ارایه تسهیلات قرض الحسنه ، خود اشتغالی، تعمیر و ودیعه مسکن، درمان و ... توانست در بهبود وضعیت رفاهی مردم نقش موثری ایفا کند.

 

ارسال دیدگاه شما