• ۱۳۹۹ دوشنبه ۵ خرداد
  • اِلأِثنين ٢ شوال ١٤٤١
  • Monday 25 May 2020
بیمه کوثر
بانک صنعت و معدن بانک ملت بانک تجارت سازمان تامین جتماعی نشر حکمت کلمه
  • آخرین خبرها
شناسه خبر: 116741 | تاریخ مخابره: ۱۳۹۸/۲/۱۰ - 13:34
تقدیر از تلاشگر نمونه ذوب آهنی و ده کارگر نمونه دیگر استان
در آستانه هفته کار و کارگر و با حضور جمعی از نمایندگان مردم استان اصفهان در مجلس:

تقدیر از تلاشگر نمونه ذوب آهنی و ده کارگر نمونه دیگر استان

در این آیین از مهندس مجید رفیعی تلاشگر ذوب آهنی شاغل در مدیریت تحقیق و توسعه با اهدا لوح ویژه در عرصه صنعت و 10 کارگر نمونه از سایر شرکت ها تقدیر به عمل آمد .

به گزارش آفتاب صبح و به نقل از روابط عمومی مجتمع ذوب آهن اصفهان: به مناسبت گرامیداشت هفته کار و کارگر،سی ام جشنواره امتنان از جامعه کار و تولید با حضور جمعی از نمایندگان مردم استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی،دکتر رضایی استاندار اصفهان،مهندس بازوند معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی، دکتر نیرومند مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان، مهندس بهرامی معاون منابع انسانی و امور اجتماعی شرکت و جمعی از تلاشگران ذوب آهن اصفهان،دوشنبه 9 اردیبهشت ماه در سالن نگین نقش جهان برگزار شد.

در این آیین از مهندس مجید رفیعی تلاشگر ذوب آهنی  شاغل در مدیریت تحقیق و توسعه با اهدا لوح ویژه در عرصه صنعت  و 10 کارگر نمونه از سایر شرکت ها تقدیر به عمل آمد . انتخاب این کارگران نمونه با داوری از بین 3000 مستندات و رزومه های  ارسالی در استان داوری صورت گرفت.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین موسوی لارگانی،دکتر فولادگر و دکتر زهرا سعیدی از نمایندگان مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی ،  دکتر رضایی استاندار اصفهان ، مهندس بازوند معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی، دکتر نیرومند مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان و احمدی رییس کانون انجمن های صنفی کارگری در خصوص اینکه کارگران محور تحقق شعار امسال« رونق تولید» می باشند به سخنرانی پرداختند و تاکید نمودند با توجه به تحریم های دشمنان امید آفرینی و ایجاد انگیزه در قشر کارگر جهت رشد و شکوفایی در عرصه های مختلف به ویژه در زمینه اقتصادی بسیار مهم است.

 

ارسال دیدگاه شما