• ۱۳۹۹ يکشنبه ۳۰ شهريور
  • اِلأَحَّد ٢ صفر ١٤٤٢
  • Sunday 20 Sep 2020
بانک  اینده
بانک صنعت و معدن بانک ملت بانک تجارت سازمان تامین جتماعی نشر حکمت کلمه
  • آخرین خبرها
شناسه خبر: 127087 | تاریخ مخابره: ۱۳۹۸/۱۰/۳ - 10:54
«طرح تحرک» بیمه کوثر رتبه برتر کشوری را به‌دست آورد
در دهمین جشنواره ملی بهره‌وری

«طرح تحرک» بیمه کوثر رتبه برتر کشوری را به‌دست آورد

جایزه مسابقه ملی تجربه‌های موفق ارتقای عملکرد و بهره‌وری در دهمین جشنواره ملی بهره‌وری به مدل طرح تحرك بیمه کوثر و پروژه شرکت‌هایی از جمله مپنا و صنایع روی و سرب ایران اهدا شد.

به‌گزارش آفتاب صبح و به نقل از روابط عمومی و اعلام معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی بیمه کوثر، مرکز ملی بهره‌وری با هدف به اشتراک‌گذاری تجربه‌های موفق در بین مدیران بنگاه‌های اقتصادی، مسابقه‌ای را با استانداردهای جهانی پایه‌گذاری کرد که در این مسابقه، طرح تحول و حرکت راهبردی بیمه کوثر (طرح تحرک)، رتبه برتر را در میان پروژه‌های شرکت‌های سراسر کشور از آن خود کرد.

ابوالفضل آقادادی گفت: در این مسابقه، هر شرکت پروژه‌هایی مثل افزایش بهره‌وری کارکنان و غیره را که با هدف ارتقای عملکرد در حوزه‌های مختلف و با استفاده از ابزارهای مدیریتی در سازمان خود انجام داده است، در فرم‌های مخصوص مستند و برای دبیرخانه جشنواره بهره‌وری ارسال کرد و هر پروژه نیز توسط حداقل ۲۰۰ داور در همان صنعت بررسی و ارزیابی شد.

وی افزود: طرح تحول و حرکت راهبردی بیمه کوثر (طرح تحرک) بر اساس رای داوران و تایید کمیته علمی جشنواره ملی بهره‌وری، حایز رتبه برتر کشوری و دریافت لوح تقدیر از این جشنواره شد.

گفتنی‌ است؛ مراسم اختتامیه دهمین جشنواره ملی بهره‌وری و تقدیر از برترین‌های دهمین دوره مسابقه‌های ملی تجربه‌های موفق، بهینه‌کاوی، توان اجرا و بهترین محل برای کار در تاریخ ۲۵ آذر ماه برگزار شد.
ر ث

ارسال دیدگاه شما