• ۱۳۹۹ سه شنبه ۱۹ فروردين
  • اِثَّلاثا ١٣ شعبان ١٤٤١
  • Tuesday 7 Apr 2020
بیمه کوثر
بانک صنعت و معدن بانک ملت بانک تجارت سازمان تامین جتماعی نشر حکمت کلمه
  • آخرین خبرها
شناسه خبر: 127156 | تاریخ مخابره: ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - 16:22
سهم ۸۹ درصدی سود عملیاتی در مجموع سودآوری شرکت مخابرات ایران
مهندس صدری خبر داد:

سهم ۸۹ درصدی سود عملیاتی در مجموع سودآوری شرکت مخابرات ایران

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با اشاره به تحقق سود عملیاتی در پیشرفت و توسعه شرکت و بازار ICT گفت: بر طبق گزارش منتشر شده، ۸۹ سود کل شرکت مربوط به سود عملیاتی است و برای اولین بار، حاشیه سود عملیاتی از ۷ درصد در آذر۹۷ به ۱۴ درصد در آذر ۹۸ افزایش یافته است.

به گزارش آفتاب صبح و به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس سیدمجید صدری ضمن اعلام مطلب فوق اظهار داشت: رشد سود عملیاتی شرکت مخابرات ایران با انتشار صورت های مالی ۹ ماهه حاصل به ثمر نشستن پروژه های توسعه شرکت و تحقق رضایتمندی مشتریان با افزایش فروش در بخش های مختلف است.

 مهندس صدری همچنین افزود: سود عملیاتی در مناطق برای اولین بار با رشد ۱۶۱ درصدی نسبت به مدت مشابه در سال ۹۷ موجب برجای گذاشتن کارنامه ای درخشان در مخابرات های مناطق کشور شده است.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران ادامه داد: با استفاده از روش های نوین بازاریابی و فروش و تلاش در جهت رضایتمندی مشتریان، درآمد خدمات داده از کل درآمد شرکت در آذر ۹۸ به ۳۴ درصد از درآمد کل رسده است .

مهندس صدری با قدردانی از تلاش مجموعه همکاران و کارکنان شرکت در سراسر کشور در رقم زدن این پیشرفت محسوس، اضافه کرد: یکی از علل مهم پیشرفت شرکت و افزایش سود کلی ، افزایش مناطق سودده است به نحوی که مناطق سودده در آذر ماه ۹۸ با افزایش قابل توجه نسبت به سال گذشته به ۳۰ منطقه رسیده است.

وی در پایان تاکید کرد: در نتیجه فعالیت های کارکنان تلاشگر شرکت، و تمرکز بر ارائه بهترین خدمات به مشتریان، مجموع درآمد کل شرکت در آذرماه ۱۳۹۸، به رشد ۲۹ درصدی که در طی سال های گذشته بی سابقه می باشد، رسیده است.

 

ارسال دیدگاه شما