• ۱۳۹۹ يکشنبه ۲۸ دي
  • اِلأَحَّد ٣ جمادي الثانيه ١٤٤٢
  • Sunday 17 Jan 2021
بانک  اینده
بانک صنعت و معدن بانک ملت بانک تجارت سازمان تامین جتماعی نشر حکمت کلمه
  • آخرین خبرها
شناسه خبر: 127261 | تاریخ مخابره: ۱۳۹۹/۳/۲۵ - 14:14
افتتاح مجتمع تخصصی بیمه‌گذاران بزرگ شرکت بیمه کوثر

افتتاح مجتمع تخصصی بیمه‌گذاران بزرگ شرکت بیمه کوثر

مجتمع تخصصی بیمه‌گذاران بزرگ بیمه کوثر با حضور مدیرعامل، معاونان و مدیران شرکت و با هدف خدمت‌رسانی متمایز به بیمه‌گذاران بزرگ افتتاح شد.

به گزارش آفتاب صبح و به نقل از روابط‌عمومی بیمه کوثر؛ مدیرعامل شرکت در آیین افتتاح این مجتمع ویژه با تاکید بر اهمیت بیمه‌گذاران بزرگ بیمه کوثر، افزود: ایجاد مجتمع ویژه برای بیمه‌گذاران بزرگ شرکت، نشان‌دهنده تلاش ما در تکریم ارباب‌رجوع و توسعه فرهنگ بیمه در کشور است.

مجید مشعلچی فیروزآبادی با بیان اینکه بیمه کوثر می‌تواند با استفاده از نیروی انسانی متخصص و استقرار سیستم‌های جدید، بالاترین درجه رضایت‌ بیمه‌گذاران را به‌دست آورد، افزود: رضایت مشتریان و تکریم آن‌ها هدف اصلی ما و ضرورت امروز صنعت بیمه کشور است.

وی راه‌اندازی مجتمع ویژه بیمه‌گذاران بزرگ شرکت را محصول خوش‌نامی شرکت و نگاه مبتکرانه مدیران بیمه کوثر دانست و افزود: افتتاح این مجتمع را به فال نیک می‌گیریم و امیدواریم که این‌کار موجب رضایت‌ هر چه بیشتر بیمه‌گذاران و ذی‌نفعان شرکت شود.

گفتنی‌است، کارشناسان مجتمع تخصصی بیمه‌گذاران بزرگ بیمه کوثر در محل اتوبان صیاد شیرازی، خیابان صنایع، ورودی اصلی بیمارستان چمران آماده ارایه خدمت به بیمه‌گذاران عمده شرکت هستند.

ارسال دیدگاه شما