• ۱۳۹۹ يکشنبه ۲۸ دي
  • اِلأَحَّد ٣ جمادي الثانيه ١٤٤٢
  • Sunday 17 Jan 2021
بانک  اینده
بانک صنعت و معدن بانک ملت بانک تجارت سازمان تامین جتماعی نشر حکمت کلمه
  • آخرین خبرها
شناسه خبر: 127282 | تاریخ مخابره: ۱۳۹۹/۴/۸ - 18:44
اطلاعیه جذب فارغ التحصیلان شاخص دانشگاه های برتر در شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان

اطلاعیه جذب فارغ التحصیلان شاخص دانشگاه های برتر در شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان

شرکت سهامی ذوب آهن در نظر دارد به منظور تأمین بخشی از نیازهای نیروی انسانی خود طبق ضوابط قانون کار تعداد محدودی از فارغ التحصیلان را جذب نماید.

  به گزارش آفتاب صبح و به نقل از روابط عمومی: شرکت سهامی ذوب آهن در نظر دارد به منظور تأمین بخشی از نیازهای نیروی انسانی خود در مشاغل کارشناسی، تعداد محدودی از فارغ التحصیلان شاخص دانشگاه های برتر که دارای شرایط اختصاصی تعیین شده در این اطلاعیه می باشند را از طریق مصاحبه تخصصی، کانونهای ارزیابی شایستگی، معاینات طب صنعتی( جهت سنجش سلامت، توانایی جسمی و ویژگی های روانشناختی) و گزینش ، به صورت قراردادی، طبق ضوابط قانون کار و تأمین اجتماعی جذب نماید:

شرایط عمومی داوطلبان :

    تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران.
    تدین به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی.
    نداشتن سابقه اعتیاد، محکومیت و سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد.
    داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم .
    داشتن سلامت و توانایی کامل جسمی، روحی و ویژگی های روانشناختی جهت انجام فعالیت شغلی بر اساس تأیید مرکز بهداشت حرفه ای شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان.

شرایط اختصاصی داوطلبان:

    دارا بودن حداقل مدرک کارشناسی در یکی از رشته های مهندسی شامل: مهندسی مواد و متالوژی – مهندسی مکانیک – مهندسی برق– مهندسی عمران و معماری‏- مهندسی صنایع – مهندسی شیمی ‏- مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات و یا مجموعه رشته های مدیریت و اقتصاد شامل: اقتصاد – مدیریت صنعتی ‏- مدیریت دولتی ‏- مدیریت بازرگانی‏- مدیریت مالی‏- مدیریت بیمه – بهداشت حرفه ای و محیط زیست و گرایشهای مختلف حقوق.

2‏- فارغ التحصیل یکی از 15 دانشگاه برتر دولتی با تحصیل به صورت روزانه و تمام وقت .

( لیست دانشگاه های برتر دولتی از سايت پایگاه استنادی علوم جهان اسلام «ur.isc.gov.ir » بر اساس فهرست آخرين رتبه بندي دانشگاهها  و مؤسسات پژوهشي ايران استخراج می گردد‏- فایل پیوست ).

3‏- دارا بودن حداقل معدل 17 در کلیه رشته های اعلام نیاز شده.

4‏- تسلط کامل به زبان انگلیسی و یا یکی از زبانهای خارجی متناسب یا نیاز شرکت.

( مصاحبه تخصصی از داوطلبان به زبان خارجی اعلام شده، انجام خواهد گرفت.)

 5‏- داوطلبانی كه داراي کلیه شرایط عمومی و اختصاصی فوق باشند، در صورت دارا بودن حداقل یکی از ويژگي‌هاي زير ، مجاز به ثبت نام بر اساس مفاد این اطلاعیه می باشند:

الف_ برگزيدگان آزمون سراسري كارشناسي ارشد (به ازاي هر50  نفر پذيرفته شده در هر رشته حداكثر 3  نفر به ترتيب امتيازات علمي).

ب_ برگزيدگان المپيادهاي علمي و تخصصي رسمي كشور .

ج_ مخترعين و مكتشفين كه اختراع و اكتشافات آنان در مراجع ذيربط به ثبت رسيده است و برگزيدگان رتبه‌هاي اول تا سوم جشنواره خوارزمي (رتبه کشوری) مشروط به ارتباط با رشته تحصیلی و تخصص مورد نیاز شرکت .

د_ رتبه‌هاي اول دارندگان مدارك تحصيلي كارشناسي ارشد و بالاتركه از طريق كنكور سازمان سنجش آموزش كشور، پذيرش گرديده‌اند (با ورودي مشترك) و رتبه‌هاي اول فارغ‌التحصيل مقطع كارشناسي ارشد دانشگاه هاي معتبر خارج از كشور (با تشخيص وزارت علوم ، تحقيقات و فناوري) .

ذ _ فارغ التحصيلانی كه در آزمون سراسري ورود به دانشگاه‌ها، برگزار شده توسط سازمان سنجش آموزش كشور ، داراي رتبه‌هاي زیر مي‌باشند:

1‏-   رتبه‌هاي كل زير 500 ، براي رشته رياضي فيزيك.

2‏-   رتبه‌هاي كل زير 250 ،‌ براي رشته علوم تجربي.

3‏-   رتبه‌هاي كل زير 100 ،‌ براي رشته علوم انساني.

هـ –  فارغ التحصیلانی که درآزمون استخدام ادواري سازمان سنجش آموزش كشور، داراي رتبه‌هاي زیر مي‌باشند:

1‏- هركدام از گروه‌هاي فني، مهندسي با رتبه كمتر از 200 .

    هر كدام از گروه‌هاي اداري و مالي با رتبه كمتر از 20 .

( شرایط قید شده فوق صرفاً با ارائه گواهی معتبر از مرکز ذیربط محرز می گردد و پس از استعلام توسط مدیریت امور اداری و پشتیبانی، در صورت تأیید، قابل استناد خواهد بود.)

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام:

    تصویر مدارک زیر در قالب فایل jpg    با کیفیت خوانا به ترتیب قید شده.

    تمام صفحات شناسنامه (ترجیحا  600 x 800)
    کارت ملی (ترجیحا  600 x 800)
    عکس سه در چهار  رنگی با زمینه سفید(ترجیحا 400 x 600)
    کارت پایان خدمت یا معافیت دائم (ترجیحا  600 x 800)
    اصل مدرک کارشناسی و یا بالاتر در رشته اعلام نیاز شده (در صورت عدم درج معدل در دانشنامه،‌ ارائه مدرک معتبر دال بر تأیید معدل الزامی است (ترجیحا 800 x 1200) ) .
    گواهی معتبر از دستگاه متبوع مبنی بر داشتن یکی از شرایط اختصاصی قید شده در بند 5 شرایط اختصاصی اطلاعیه  (ترجیحا 800 x 1200)

    رزومه کاری مطابق با استانداردهای تعیین شده در قالب فایل  pdf  با کیفیت خوانا .
    تکمیل فرم اطلاعات فردی در قالب فایل اکسل شامل مشخصات فردی، نظام وظیفه و وضعیت جسمی، سوابق تحصیلی، سوابق شغلی، سوابق حرفه ای، سوابق علمی، مشخصات معرف و سوابق آشنایی با زبان های خارجی. (فایل اکسل پیوست اطلاعیه درج شده در وب سایت رسمی شرکت به نشانی www.esfahansteel.ir، دانلود و با دقت تکمیل و به نشانی اعلام شده ارسال گردد.)

    نحوه ارسال مدارک: داوطلبان دارای شرایط، می توانند جهت ثبت نام از طریق ارسال پست الکترونیک به نشانی  elite@esfahansteel.ir ، نسبت به ارسال مدارک فوق اقدام نمایند. متذکر می گردد به مدارکی که خارج از فرمت اعلام شده و یا به صورت ناقص ارسال شده باشد، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

 دعوت از داوطلبان: در صورت تأیید مدارک پس از بررسی و تطبیق شرایط فرد با مفاد اعلام شده، بر اساس نیازها و اولویتهای شغلی مورد نیاز (برنامه ریزی منابع انسانی شرکت)، از داوطلبان جهت انجام مراحل استخدامی، دعوت به عمل خواهد آمد.

برای دریافت فرم اطلاعات فردی اینجا کلیک کنید

 

 

ارسال دیدگاه شما