• ۱۳۹۹ دوشنبه ۲۹ دي
  • اِلأِثنين ٤ جمادي الثانيه ١٤٤٢
  • Monday 18 Jan 2021
بانک  اینده
بانک صنعت و معدن بانک ملت بانک تجارت سازمان تامین جتماعی نشر حکمت کلمه
  • آخرین خبرها
شناسه خبر: 127354 | تاریخ مخابره: ۱۳۹۹/۴/۳۱ - 23:06
سقف انتقال وجه کارت‌به‌کارت در درگاه‌های بانک اقتصادنوین افزایش یافت

سقف انتقال وجه کارت‌به‌کارت در درگاه‌های بانک اقتصادنوین افزایش یافت

بانک اقتصادنوین هم‌زمان با شدت گرفتن مجدد بیماری کرونا در کشور و با هدف کاهش مراجعات حضوری مشتریان ارجمند به شعب بانک، سقف انتقال وجه کارت‌به‌کارت از تمامی درگاه‌های بانکی را افزایش داد.

به گزارش آفتاب صبح و به نقل از  روابط عمومی بانک اقتصادنوین؛ هم‌زمان با شدت گرفتن مجدد بیماری کرونا در کشور و پیرو ابلاغیه بانک مرکزی ج.ا.ا در راستای مدیریت و کنترل شیوع ویروس کرونا، سقف انتقال وجه کارت به کارت شتابی و داخلی از طریق اپلیکیشن همراه نوین، اینترنت بانک و تمامی دستگاه‌های خودپرداز بانک اقتصادنوین تا مبلغ 60 میلیون ریال در روز افزایش یافت. علاوه بر این تمام کارت‌های نقدی این بانک که تاریخ انقضای آن‌ها از خرداد تا مردادماه 1399 است به مدت یک سال تمدید شد. بدیهی است انجام تراکنش‌های نیازمند به درج تاریخ انقضا؛ با وارد کردن تاریخ جدید امکان‌پذیر است.

گفتنی است مشتریان بانک اقتصادنوین می‌توانند با استفاده از خدمات الکترونیکی این بانک مانند اینترنت بانک، اینترنت بانک همراه، سامانه همراه نوین، اپلیکیشن رمز ساز ارس و... بسیاری از فعالیت‌های مورد درخواست خود را بدون نیاز به حضور در شعبه دریافت کنند.
علاوه بر خدمات یادشده، کارشناسان مرکز ارتباط با مشتریان بانک اقتصادنوین به شماره 48031000-021 در تمام ایام هفته و به‌صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به پرسش‌ها و ابهامات مشتریان ارجمند هستند.
لازم به ذکر است رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی اعلام‌شده از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا در هنگام مراجعه به شعب بانک اقتصادنوین الزامی است.
 

 

ارسال دیدگاه شما