• ۱۳۹۹ دوشنبه ۳۱ شهريور
  • اِلأِثنين ٣ صفر ١٤٤٢
  • Monday 21 Sep 2020
بانک  اینده
بانک صنعت و معدن بانک ملت بانک تجارت سازمان تامین جتماعی نشر حکمت کلمه
  • آخرین خبرها
شناسه خبر: 127429 | تاریخ مخابره: ۱۳۹۹/۶/۱ - 21:40
همواره قدردان زحمات پزشكان، سربازان خط مقدم عرصه سلامت و بهداشت هستيم
مدیرعامل بانك صنعت و معدن:

همواره قدردان زحمات پزشكان، سربازان خط مقدم عرصه سلامت و بهداشت هستيم

مديرعامل بانك صنعت و معدن بيان داشت: از ابتداي شيوع ويروس كرونا در كشور، جامعه پزشكي به مثابه سربازان خط مقدم عرصه بهداشت و سلامت در تلاشي شبانه روزي به درمان بيماران و نجات جان انسانها پرداختند و همواره قدردان اين از خودگذشتگي و ايثار آنان هستيم.

به گزارش آفتاب صبح و به نقل از پايگاه اطلاع رساني بانك صنعت و معدن، دكتر حسين مهري مدیرعامل اين بانك در مراسم تقدير از دکتر ميرسهيل شفيعي قدس، پزشک معتمد و همكاران بخش درمان به مناسبت روز پزشك اظهار داشت: اول شهریور ماه، همزمان با زادروز شيخ الرييس بوعلی سینا كه به پاس خدمات وی به علم پزشکی به اين نام مزين شده‌است، روز تجليل از عزيزاني است كه در كسوت پر افتخار پزشكي به خدمت رساني صادقانه به مردم مشغولند.
وي بيان داشت: حرفه مقدس پزشكي، نمودي از ايثار و فداكاري اين قشر در خدمت به همنوع است و نمي توان تنها به عنوان يك شغل و يك حرفه به آن نگريست.
در پايان اين مراسم دكتر حسين مهري با اهداي لوح سپاس از زحمات پزشك معتمد اين بانك به ويژه در دوران شيوع ويروس كرونا و اهتمامي كه براي آگاه سازي، پيشگيري از ابتلاي كاركنان و تأمين سلامت همکاران داشتند، تشكر كرد.

ارسال دیدگاه شما