• ۱۳۹۹ پنج شنبه ۲ بهمن
  • اِلخَميس ٧ جمادي الثانيه ١٤٤٢
  • Thursday 21 Jan 2021
بانک  اینده
بانک صنعت و معدن بانک ملت بانک تجارت سازمان تامین جتماعی نشر حکمت کلمه
  • آخرین خبرها
شناسه خبر: 127572 | تاریخ مخابره: ۱۳۹۹/۹/۴ - 18:32
مراسم معارفه سرپرست جدید بانک توسعه تعاون استان آذربایجان غربی برگزار شد

مراسم معارفه سرپرست جدید بانک توسعه تعاون استان آذربایجان غربی برگزار شد

مراسم معارفه سرپرست جدید استان آذربایجان غربی با حضور معاونت بازاریابی و امور استان‌های بانک توسعه تعاون در محل شعب این استان برگزار شد.

به گزارش آفتاب صبح و به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون: سعید معادی در این جلسه بابیان اینکه آسیب‌شناسی و دلایل مؤثر بهبود شاخص‌های استان ضروری است، با قدردانی از همکاران این استان با توجه به شرایط کنونی و شیوع ویروس منحوس کرونا، ایجاد فضای رقابتی در شعب و تأثیر در گسترش فضای کسب‌وکار و افزایش سهم بازار در شبکهٔ بانکی استان را از اولویت‌ها و برنامه‌های آتی بانک برشمرد.

معاونت مدیرعامل در ادامه با انتقاد از ضریب نفوذ خدمات غیرحضوری مشتریان در شرایط کنونی، خواستار افزایش این مهم و تلاش همکاران در این خصوص شد.

در ادامه جعفر مشکی مشاور مدیرعامل نیز با عنوان اینکه کارمندان بانک در شرایط کنونی کشور در صف اول ابتلایان به کرونا قرارگرفته‌اند، از تلاش همکاران تشکر کردند. وی در ادامه بابیان اینکه استان آذربایجان غربی با توجه به شرایط ویژه جغرافیایی باید با هم‌افزایی و تلاش بیشتر سهم خود را در پیشرفت استان ایفا نمایند افزود: پرداختن به بازاریابی شرکتی یکی از روش‌ها برون‌رفت از این شرایط خواهد بود.

در این جلسه احمد محمدی مدیر امور شعب نیز با تحلیل عملکرد شعب استان برنامه‌های مدنظر این مدیریت را برای روسای شعب این استان تشریح نمود.

یادآور می‌شود مهدی درستی به‌عنوان سرپرست جدید شعب استان آذربایجان غربی معرفی شد.

 

ارسال دیدگاه شما