• ۱۳۹۹ پنج شنبه ۲ بهمن
  • اِلخَميس ٧ جمادي الثانيه ١٤٤٢
  • Thursday 21 Jan 2021
بانک  اینده
بانک صنعت و معدن بانک ملت بانک تجارت سازمان تامین جتماعی نشر حکمت کلمه
  • آخرین خبرها
شناسه خبر: 127613 | تاریخ مخابره: ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - 15:00
تقویت ظرفیت‌های اقتصادی استانی، اولویت مهم بانک توسعه تعاون است
مهدیان در سفر به کرمان:

تقویت ظرفیت‌های اقتصادی استانی، اولویت مهم بانک توسعه تعاون است

مدیرعامل بانک توسعه تعاون در ادامه سفر به استان کرمان ضمن بازدید از طرح‌های تولیدی و تعاونی در شهرستان بافت در جریان روند پیشرفت آن‌ها قرار گرفت.

به گزارش آفتاب صبح و به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، طرح گردشگری توسعه عمران و پرورش شترمرغ شرکت تعاونی آبانگاه کویر ازجمله طرح‌هایی بود که حجت‌الله مهدیان در دومین روز از سفر به استان کرمان از نزدیک در جریان فعالیت‌های آن قرار گرفت.

مدیرعامل بانک توسعه تعاون همچنین با شرکت در جلسه رفع موانع و مشکلات تعاونی‌های مشکل‌دار در شهرستان بافت گفت: بانک توسعه تعاون با تمام امکانات و منابع موجود در خدمت رونق‌بخش تعاون کشور است و تقویت ظرفیت‌های اقتصادی استان همواره از اولویت‌های مهم در برنامه‌های بانک توسعه تعاون است.

مهدیان همچنین در بازدید از مرکز نوآوری تعاون استان کرمان در نشستی با مدیران شرکت‌های مستقر در این مرکز گفت: حمایت از مراکز نوآوری یکی از اولویت‌های مهم در برنامه‌های بانک توسعه تعاون است.

بازدید از شعبه شهید سلیمانی کرمان و ادای احترام به مقام شامخ سردار شهید حاج قاسم سلیمانی بر سر مزار این شهید از دیگر برنامه‌های مدیرعامل بانک توسعه تعاون در سفر به کرمان بود.

گفتنی است مهدیان در سفر به کرمان، محمدجواد کبیری معاون تعاون وزیر تعاون کار و امور اجتماعی را همراهی می‌کرد

ارسال دیدگاه شما