• ۱۳۹۹ پنج شنبه ۷ اسفند
  • اِلخَميس ١٣ رجب ١٤٤٢
  • Thursday 25 Feb 2021
بانک  اینده
بیمه کوثر بانک صنعت و معدن بانک ملت بانک تجارت سازمان تامین جتماعی نشر حکمت کلمه
  • آخرین خبرها
شناسه خبر: 127636 | تاریخ مخابره: ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - 17:59
پیام مدیرعامل شركت ملی حفاری ایران به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دهه مبارك فجر

پیام مدیرعامل شركت ملی حفاری ایران به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دهه مبارك فجر

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در پیامی فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر و چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

به گزارش آفتاب صبح و به نقل از روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران در پیام مهندس سید عبداله موسوی آمده است :

انقلاب اسلامی نقطه عطف و سر آغاز فصل نوینی از تاریخ تمدن اسلامی است که با نام و یاد امام خمینی (ره) در جهان شناخته شده است و ایام الله دهه فجر روزهایی فراموش ناشدنی در تاریخ میهن اسلامی است .

حماسه ماندگار ملت در بهمن ۵۷ و پیروزی انقلاب تحولی عظیم در عرصه های مختلف به وجود آورد و در این میان صنعت نفت کشور نیز تحولات بزرگی را تجربه کرد.

در آن بزنگاه تاریخی کارکنان صنعت نفت با اعتصاب و بستن شریان نفت، نقش موثر و ارزشمندی در سقوط رژیم طاغوت و تحقق پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایفا کردند .

امروز پس از گذشت بیش از چهار دهه از پیروزی انقلاب، کارکنان ولایت‌ مدار صنعت نفت همچنان با روحیه انقلابی در خط مقدم جبهه نبرد اقتصادی، در بخش های فنی، مهندسی، حفاری، تولید، بهره برداری و توسعه زیر ساخت ها مشغول به خدمت هستند و بی تردید  دستاورد های درخشان آنان در تاریخ کشور و در اوراق زرین کتاب دستاوردهای انقلاب به یادگار خواهد ماند.

استقلال، خودکفایی، خودباوری، همبستگی، وحدت کلمه، قدرت ملی، قطع وابستگی،  مدیریت ایرانی، راهبری برنامه ها، تکیه بر توان داخلی و ... از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

ضمن تبریک این ایام  خجسته به ملت شریف ایران و گرامیداشت تقارن میلاد فرخنده حضرت زهرا (س) با ایام الله دهه فجر،پیمان خود را با آرمان های حضرت امام خمینی (ره) و رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای و شهدای گرانقدر تجدید نموده و از خداوند منان اقتدار، سربلندی و عزّت روزافزون ایران اسلامی را آرزومندم.
     
 

 

ارسال دیدگاه شما