• ۱۳۹۹ پنج شنبه ۷ اسفند
  • اِلخَميس ١٣ رجب ١٤٤٢
  • Thursday 25 Feb 2021
بانک  اینده
بیمه کوثر بانک صنعت و معدن بانک ملت بانک تجارت سازمان تامین جتماعی نشر حکمت کلمه
  • آخرین خبرها
شناسه خبر: 127650 | تاریخ مخابره: ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - 21:51
سامانه متمرکز و یکپارچه پاسخگویی مرکز بازرسی شرکت مخابرات ایران رونمایی شد

سامانه متمرکز و یکپارچه پاسخگویی مرکز بازرسی شرکت مخابرات ایران رونمایی شد

نشست ویدیوکنفرانسی رونمایی از سامانه متمرکز پاسخگویی مرکز بازرسی و نظارت شرکت مخابرات ایران امروز یکشنبه 19 بهمن 99 برگزارواین سامانه با حضور مدیرعامل و معاونین ستادی شرکت و همچنین مدیران مخابرات مناطق و حوزه بازرسی در سراسر کشور رونمایی شد.

 به گزارش آفتاب صبح و به نقل از روابط عمومی اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس سلطانی در این نشست با اشاره به حجم ارایه خدمات شرکت گفت: لزوم راه اندازی این سیستم بسیار مهم بود و با راه اندازی آن رضایتمندی مشتریان و مردم افزایش پیدا می کند

وی افزود: البته خود سیستم نیز باید به گونه ای باشد که در عین متمرکز بودن برای همه در سراسر کشور قابل استفاده باشد، چون لازمه بسط هر سیستمی درست کار کردن و بهره برداری درست از آن است.

در ادامه این جلسه آقای پیمان فیضی سرپرست مرکز بازرسی و نظارت شرکت مخابرات ایران با تشریح ویژگیهای این سامانه خاطرنشان کرد:هدف کلی از این سامانه تجمیع و در نهایت کاهش سیستماتیک شکایات است که امیدواریم با رونمایی از این سامانه به نتیجه دلخواه برسیم.

وی افزود: افزایش رضایتمتدی مشتریان و کاهش شکایات از طریق ریشه یابی علل شکایات، کاهش میانگین زمان پاسخگویی و بهبود فرایند پاسخگویی از ویژگی های ممتاز این سیستم است.

همچنین وجود داشبوردهای مدیریتی، امکان مشاهده و پیگیری سوابق شکایات مشتری و تجمیع مبادی ورودی نظرات و شکایت ها نیز از دیگر ویژگی های سامانه یکپارچه مرکز بازرسی و نظارت شرکت مخابرات ایران است.

 

ارسال دیدگاه شما