• ۱۴۰۰ چهارشنبه ۲۵ فروردين
  • اِلأَربِعا ٢ رمضان ١٤٤٢
  • Wednesday 14 Apr 2021
بانک پارسیان
بیمه کوثر بانک صنعت و معدن بانک ملت بانک تجارت سازمان تامین جتماعی نشر حکمت کلمه
  • آخرین خبرها
شناسه خبر: 127694 | تاریخ مخابره: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - 22:43
تقدیر بانک توسعه تعاون در سومین اجلاس مسئولیت پذیری اجتماعی و فرهنگ سازمانی

تقدیر بانک توسعه تعاون در سومین اجلاس مسئولیت پذیری اجتماعی و فرهنگ سازمانی

در سومین اجلاس مسئولیت پذیری اجتماعی و فرهنگ سازمانی با رویکرد تکریم از چهره‌های نامی صنعت و اقتصاد کشور برگزار شد.

به گزارش آفتاب صبح و به نقل از اداره کل روابط عمومی ، بانک توسعه تعاون به پاس اقدامات ارزشمند در حوزه مسئولیت اجتماعی و ارائه تسهیلات اشتغال‌زایی در سراسر کشور و امکان بروز و ظهور کسب و کارهای بومی توسط روستاییان و عشایر و توانمندسازی این اقشار عزیز و گسترش فرهنگ تعاون و همیاری در مناطق مختلف کشور، از سوی برگزار کنندگان همایش مورد تقدیر واقع شد.

گفتنی است این رویداد ملی با حضور کارآفرینان، اندیشمندان، دانشگاهیان، مدیران ارشد و عالی رتبه دولتی و خصوصی، نمایندگان مجلس به منظور ارتقاء سطح برنامه‌های اقتصادی با رویکرد مسئولیت‌پذیری اجتماعی در راستای تحقق اهداف توسعه پایدار و تاکید بر نقش ژئوپلتیک و راهبردی ایران با هدف هم‌افزایی ملی و افزایش احساس مسئولیت اجتماعی در برابر جامعه، انسان‌ها و محیطی که در آن شرکت‌ها و سازمان‌ها فعالیت می‌کنند برگزار گردید.
شایان ذکر است در افتتاحیه این رویداد ملی با حضور جمع کثیری از مدیران صنایع کشور و چهره‌های ملی حاضر در اجلاس، به بررسی جایگاه اخلاق در فعالیت های تولیدی و خدماتی بنگاه‌های تجاری اقتصادی پرداخته شد و مسئولیت سازمان‌ها نسبت به جامعه و عامه مردم فراتر از ارائه خدمات و تهیه کالا عنوان گردید. بر این اساس سازمان‌ها و شرکت‌ها باید این مسئولیت را حس کنند که مشکلات جامعه بخشی از مشکلات آنان به شمار می‌آید و باید نسبت به حل و فصل آنها همت بگمارند.

 

 

ارسال دیدگاه شما