• ۱۴۰۰ جمعه ۷ آبان
  • اِجُّمعَة ٢٢ ربيع الاول ١٤٤٣
  • Friday 29 Oct 2021
بانک پارسیان
بیمه کوثر بانک صنعت و معدن بانک ملت بانک تجارت سازمان تامین جتماعی نشر حکمت کلمه
  • آخرین خبرها
شناسه خبر: 147843 | تاریخ مخابره: ۱۴۰۰/۴/۱۹ - 21:08
بیمه کوثر بررسی خسارت‌های احتمالی را آغاز کرد
در پی زلزله استان آذربایجان‌غربی:

بیمه کوثر بررسی خسارت‌های احتمالی را آغاز کرد

شرکت بیمه کوثر با حضور کارشناسان در مناطق زلزله‌زده استان آذربایجان‌غربی کار بررسی خسارت‌های واردشده به بیمه‌گذاران خود را کلید زد.

به گزارش آفتاب صبح و به نقل از روابط عمومی و اعلام مدیر سرپرستی استان آذربایجان‌غربی بیمه کوثر، پس از وقوع زلزله‌های روز گذشته در محدوده شهرهای نقده و پیرانشهر، از صبح امروز کارشناسان بیمه کوثر در مناطق زلزله‌زده حضور یافتند.

محمدرضا قربانی با بیان اینکه تاکنون گزارشی از خسارت جانی ناشی از این زلزله مخابره نشده است، گفت: علی‌رغم شرایط ویژه کرونا در پیک پنجم، شرکت بیمه کوثر بنا به رسالت خود در پاسخگویی به بیمه‌گذارانی که ممکن است در اثر این حادثه دچار خسارت شده باشند گروهی از کارشناسان را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به روستاهای حادثه‌دیده فرستاده است تا در کوتاه‌ترین زمان کار بررسی خسارت‌ها انجام شود.

وی با تاکید بر اینکه طبق گزارش‌های میدانی خسارت‌های مالی هم بسیار ناچیز و در حد ترک برداشتن دیوارها بوده است، خاطرنشان کرد: با این حال از ظرفیت نمایندگی‌های بیمه کوثر شهرستان نقده به منظور اعلام خسارت زیان‌دیدگان و اطلاع‌رسانی به آنان در خصوص  مراحل تشکیل پرونده و دریافت خسارت استفاده شده است.

 

ارسال دیدگاه شما