• ۱۴۰۰ جمعه ۷ آبان
  • اِجُّمعَة ٢٢ ربيع الاول ١٤٤٣
  • Friday 29 Oct 2021
بانک پارسیان
بیمه کوثر بانک صنعت و معدن بانک ملت بانک تجارت سازمان تامین جتماعی نشر حکمت کلمه
  • آخرین خبرها
شناسه خبر: 147850 | تاریخ مخابره: ۱۴۰۰/۴/۲۳ - 20:59
تدابیر گسترده‌ای برای ارتقای خدمات شعب بانک توسعه تعاون اتخاذ شده است

تدابیر گسترده‌ای برای ارتقای خدمات شعب بانک توسعه تعاون اتخاذ شده است

حجت اله مهدیان مدیرعامل بانک توسعه تعاون در گفتگوی تلفنی با روسای شعب و باجه‌های بانک اظهار داشت: شعب به‌عنوان مرکز ارائه خدمات به مشتریان تحت حمایت و پشتیبانی واحدهای ستادی قرار دارند و کلیه فرآیندهای ستاد با هدف تسهیل و تسریع خدمات در شعب صورت می‌پذیرد.

به گزارش آفتاب صبح و به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون: مهدیان افزود: تقویت شعب به لحاظ امکانات خدمت‌رسانی، ابلاغ آیین‌نامه‌ها و طراحی محصولات جدید در راستای گسترش دامنه خدمات بانکی انجام می‌شود.

مهدیان در گفتگو با هادی ناصر رییس شعبه طارم زنجان، حسن سعادتی رییس شعبه سربیشه استان خراسان جنوبی، زهرا قاسم پور رییس شعبه لنگرود استان گیلان، مهدی منصوری رییس شعبه کردکوی استان گلستان، احمد سبحانی رییس شعبه ملاصدرا استان خراسان رضوی، گفت: با تلاش همکاران شبکه شعب طی سه سال اخیر ۲۶ هزار میلیارد ریال تسهیلات در طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری، ۱۱ هزار میلیارد ریال قرض‌الحسنه ازدواج جوانان، حدود ۲۵ هزار میلیارد ریال تسهیلات موضوع بند الف تبصره ۱۸ پرداخت شده است.
مهدیان اهتمام همکاران در اجرای طرح‌های توسعه‌ای را ستودنی دانست و گفت: همچنین طی سال گذشته ۱۰ هزار میلیارد ریال به بنگاه‌های متوسط و کوچک معرفی شده تسهیلات پرداخت شده است.
مدیرعامل بانک توسعه تعاون در تماس‌های تلفنی با حمید مصباح زالی رییس شعبه مرکزی تبریز، رضا زحمت‌کش رییس باجه کوهبنان استان کرمان، محمدعلی آسیایی رییس شعبه استان گیلان و علی‌اصغر شفیعی رییس باجه دالاهو کرمانشاه بر اهمیت حفظ سلامت همکاران و مشتریان در مقابل بیماری کرونا تأکید ورزید و افزود: با شرایط به وجود آمده رعایت چارچوب‌ها برای ایمنی کارکنان و مشتریان و نیز صرفه‌جویی مصرف برق ضروری به نظر می‌رسد.
در این گفتگوها مهدیان از سلامت همکاران و وضعیت منابع و مصارف شعب مطلع گردید و همکاران نیز پیشنهادها و راهکارهای تخصصی را در راستای بهبود عملکرد و ارتقای سطح خدمات به سمع مدیرعامل بانک رساندند.

ارسال دیدگاه شما