• ۱۴۰۰ جمعه ۷ آبان
  • اِجُّمعَة ٢٢ ربيع الاول ١٤٤٣
  • Friday 29 Oct 2021
بانک پارسیان
بیمه کوثر بانک صنعت و معدن بانک ملت بانک تجارت سازمان تامین جتماعی نشر حکمت کلمه
  • آخرین خبرها
شناسه خبر: 147872 | تاریخ مخابره: ۱۴۰۰/۵/۱۳ - 22:28
تبریک مدیرعامل بانک شهر به مناسبت روز کرامت انسانی

تبریک مدیرعامل بانک شهر به مناسبت روز کرامت انسانی

مدیرعامل بانک شهر در پیام خود به مناسبت روز کرامت انسانی و حقوق بشر اسلامی، این روز را طنین پیام آزادی، عدالت، انسانیت و مبنای اخلاقی حقوق انسانها برشمرد.

به گزارش آفتاب صبح و به نقل از روابط عمومی بانک شهر، احمد درخشنده ضمن تبریک روز کرامت انسانی به عنوان مفهومی ژرف و گوهری ذاتی و ارزشمند گفت: تکریم انسان ورودی اساسی برای نفی وابستگی‌ها و تقویت خودباوری و همبستگی جامعه است.
متن پیام مدیر عامل بانک شهر، به شرح زیر است:

پروردگار عالمیان در قرآن کریم می فرمایند: "و ما فرزندان آدم را بسیارگرامی داشتیم...."
در جامعه اسلامی، کرامت انسانی مفهومی ژرف و گوهری ذاتی و ارزشمند است که همه انسانها به طور مساوی در آن سهیم و به عنوان مبنای اخلاقی حقوق انسانها تلقی می شود.
" چهاردهم مردادماه " در تقویم جهانی ملت های مسلمان ، به نام روز حقوق بشر اسلامی و کرامت انسانی مزین شده و الهام بخش کسانی است که می خواهند به درک بهتر ارزش خود و دیگران دست یافته و ارزش هایی همچون مهربانی، درک، تحمل و شفقت را اساس و الگوی اندیشه و عمل خود قرار دهند.
اینجانب از روز کرامت انسانی به عنوان طنین پیام " آزادی، عدالت، انسانیت و تکریم انسان " یاد کرده و این روز را به همه مسلمانان و مردمان آزاده تبریک عرض می¬کنم و امیدوارم با تلاش همه جانبه و عالمانه و نفی وابستگی‌ها و تقویت خودباوری و همبستگی ونیز همدلی و فداکاری و مهربانی به اصل و معیارکرامت و دیگر آموزه‌های اصیل اسلامی و ایرانی، پیوندی بیش از پیش داشته باشیم.
با امید جهانی سرشار از احترام به کرامت ابدی انسانها و انسانیت، از درگاه خداوند متعال، تندرستی، سربلندی و توفیق روز افزون مردم و سرزمین ایران را خواستارم.

احمد درخشنده
مدیرعامل بانک شهر

 

 

ارسال دیدگاه شما