• ۱۴۰۰ سه شنبه ۱۶ آذر
  • اِثَّلاثا ٢ جمادي الاولي ١٤٤٣
  • Tuesday 7 Dec 2021
گل گهر
بیمه کوثر بانک صنعت و معدن بانک ملت بانک تجارت سازمان تامین جتماعی
  • آخرین خبرها
شناسه خبر: 95061 | تاریخ مخابره: ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - 17:09
مرکز پایش سلامت استعداد یابی و استعداد سنجی ورزشی در باشگاه پیام افتتاح شد

مرکز پایش سلامت استعداد یابی و استعداد سنجی ورزشی در باشگاه پیام افتتاح شد

این مراسم ۲۴ بهمن ماه با حضور مهندس راسخ معاونت توسعه مدیریت،هماهنگی و امور پشتیبانی وزارت ارتباطات،مهندس خسروی نایب رئیس هیئت مدیره، ر مهندس عباسی عضو هیئت مدیره و مدیرعامل موسسه پیام و مدیران شرکت برنا اندیشان برگزارشد.

این مراسم ۲۴ بهمن ماه با حضور  مهندس راسخ معاونت توسعه مدیریت،هماهنگی و امور پشتیبانی وزارت ارتباطات،مهندس خسروی نایب رئیس هیئت مدیره، ر مهندس عباسی عضو هیئت مدیره و مدیرعامل موسسه پیام و مدیران شرکت برنا اندیشان برگزارشد.

به گزارش آفتاب صبح، در این مراسم مهندس راسخ لازمه حرکت به سمت ورزش حرفه ای و قهرمانی را برنامه ریزی از سنین پایه بیان کرد.

وی ضرورت ایجاد این مرکز را کشف استعداد های ورزشی و استعداد پروری و ساخت زیرساخت ها برای رسیدن به این هدف اعلام کردند.

عباسی نیز در خصوص افتتاح این مرکز گفت که با همکاری و تعامل بخش خصوصی، پایگاه استعداد سنجی ورزشی در این باشگاه راه اندازی شده است .

عباسی افزود: با توجه به قدمت و نقشی که باشگاه پیام در جامعه ورزشی ایران داشته، این بار به منظور مدیریت صحیح هزینه ها و افزایش احتمال موفقیت فرزندان این مرزوبوم در رشته های ورزشی اقدام به پیاده سازی نظام مدیریت استعداد یابی و استعداد پروری و هدایت آنها به سمت موفقیت در آن رشته ورزشی ، در این باشگاه خواهد کرد

وی با اشاره به توانایی این مرکز در پایش سلامت جسمانی و روانی افراد و نیز اهمیت این موضوع با توجه به نوع فعالیت کارکنان و ارایه راهکارهای لازم در جهت بهبود عملکرد، راه اندازی این مرکز را ضروری دانستند.

 همچنین در این مراسم سرکار خانم دکتر غلامی با بیان اینکه فرآیند استعدادیابی ورزشی تنها با حضور کارشناسان مجرب در حوزه ورزش امکان پذیر نخواهد بود، افزود، با توجه به در اختیار داشتن دانش و تخصص علمی در حیطه روانشناسی و ورزشی لازم در بخش خصوصی، سیستمی  منسجم به منظور پیاده سازی این طرح در باشگاه تشکیل شده که درصد معتبر بودن این فرآیند را افزایش می دهد.

وی عنوان کرد: غربالگری اولیه در دستور کار این سیستم قرار گرفته که شامل پیکرسنجی، سنجش آمادگی جسمانی و روانشناختی ورزشی و .... می باشد که طی آن یکسری رشته های ورزشی در قالب یک کارنامه همراه با تغییر به خانواده فرزندان پیشنهاد خواهد شد. پس از فاز استعدادیابی، وارد مرحله استعداد پروری خواهند شد که کودکان و نوجوانان زیر نظر مربیان مجرب و تیم روانشناختی و تغذیه به تمرین های ورزشی پرداخته تا سیر رشد ورزشی خویش را با نظارت و در سلامت کامل سپری نمایند.

به گزارش روابط عمومی و به نقل از مدیر عامل موسسه با توجه به تعامل با مدیران این مرکز شرایط ویژه  جهت استدادیابی و استعداد سنجی فرزندان و همچنین پایش سلامت  پرسنل محترم وزارت ارتباطات و شرکت مخابرات ایران و شرکت های تابعه  و خانواده های آنها  فراهم خواهد شد.

ارسال دیدگاه شما