• ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۹ اسفند
  • اِلأَربِعا ١٣ رجب ١٤٤٠
  • Wednesday 20 Mar 2019
گل گهر
بیمه کوثر بانک صنعت و معدن بانک ملت بانک تجارت
  • آخرین خبرها
شناسه خبر: 95186 | تاریخ مخابره: ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - 15:20
باشگاه پیام آماده میزبانی مسابقات آسیایی وجهانی است
حمید عباسی مدیرعامل باشگاه فرهنگی – ورزشی پیام مطرح کرد

باشگاه پیام آماده میزبانی مسابقات آسیایی وجهانی است

مدیرعامل باشگاه پیام درنشست مطبوعاتی روز دوشنبه با خبرنگاران با ارائه گزارشی از عملکرد سال جاری این باشگاه گفت:باشگاه پیام با بیش از 50سال سابقه فعالیت دارای 130هزار عضو رسمی و غیررسمی است که از خدمات آن بهره می برند.

مدیرعامل باشگاه پیام درنشست مطبوعاتی روز دوشنبه با خبرنگاران با ارائه گزارشی از عملکرد سال جاری این باشگاه گفت:باشگاه پیام با بیش از 50سال سابقه فعالیت  دارای 130هزار عضو رسمی و غیررسمی است که از خدمات آن بهره می برند.

به گزارش آفتاب صبح، حمید عباسی با اشاره به اینکه  52دستگاه از امکانات این باشگاه استفاده می کنند، یادآورشد: این باشگاه به درآمد فکر نمی کند و به دنبال توسعه و گسترش ورزش همگانی در بین شهروندان است، باشگاه پیام درآمدهای خود را صرف توسعه می کند و با کمترین هزینه به علاقمندان خدمات ارایه می کند.

وی اضافه کرد: بیش از 70درصد افرادی را که از خدمات این باشگاه استفاده می کنند، نوجوانان و جوانان هستند. باشگاه با امضای قراردادهای متقابل با دیگر مراکز ورزشی در سراسر کشور خدمات به خانواده بزرگ مخابرات و ارتباطات در کل کشور از طریق قراردادهای متقابلی که با دیگر باشگاهها بسته شده است، ارایه می کند.
به گفته وی، خدمت باشگاه پیام ازساعت 6صبح تا 24ادامه دارد و استفاده از این خدمات برای عموم آزاد است.این باشگاه میزبان مسابقات مختلفی از جمله جشنواره روز ارتباطات، هفته دولت، هفته دفاع مقدس، دهه فجر، جام شهدا و همچنین المپیادهای ورزشی داخلی شرکت ارتباطات می باشد.
وی اضافه کرد: سال گذشته در المپیاد ورزشی شرکت مخابرات و ارتباطات 450 نفر حضور د اشتند که 200نفر آنان را زنان تشکیل می دادند.ضمن اینکه این باشگاه همچنین میزبان مسابقات ادارات و نهادهای مختلف دیگر و فدراسیون  ها و هیات ها هم بوده است.

 برای تابستان برنامه های ویژه ای جهت نوجوانان پیش بینی شده است
عباسی با اشاره به اینکه یکی از اهداف این باشگاه گسترش ورزش همگانی است یادآور شد که باشگاه پیام سال 97 نیز همانند سال 96 برنامه های ویژه ای را برای اوقات فراغت نوجوانان و دانش آموزان پیش بینی کرده است که خانواده های کارکنان و همچنین خارج از این مجموعه می توانند از آنها استفاده کنند.

وی گفت: سال گذشته در کلاس های تابستانی این باشگاه بیش از 1800 دانش آموز و فرزندان کارکنان و خارج از مجموعه حضور پیدا کردند این کلاس ها در رشته های شنا، فوتبال، تنیس، تیروکمان برگزار شد و کلاس های مدارس فوتبال و والیبال نیز برگزار می شود

به گفته وی، برگزاری برنامه های فرهنگی نیز در فعالیت های تابستانی باشگاه دیده شده است که کلاس های قرآن، از آن جمله می باشد.
وی گفت: ما همچنین میزبان مسابقات ویژه موسسات خیریه بوده ایم و امسال در رشته های فوتبال و تنیس برای کمک به زلزله زدگان رقابت هایی را برگزار کردیم .
عباسی ادامه داد: با دستور وزیر چاپ و انتشار اقلام تبلغیاتی بمناسبت نوروز سال 1397 ممنوع شده و باشگاه هزینه آنها را به زلزله زدگان اختصاص می دهد.
 

فعالیت های عمرانی باشگاه
مدیرباشگاه پیام درباره فعالیت های عمرانی باشگاه پیام گفت: ساخت ساختمان زمین فوتبال چمن مصنوعی که همزمان می تواند میزبان  4 تیم باشد،  دایر کردن کلاس های اموزشی، بازسازی زمین تنیس و مسقف کردن زمین های تنیس از جمله فعالیت های عمرانی بود.
وی در باره دیواره صخره نوردی باشگاه پیام که میزبان مسابقات قهرمانی آسیا بود، گفت: این دیواره به دیواره جدید بولدرینگ نیز مجهز شده است و دارای اتاق قرنطینه هم می باشد
زمین چمن مصنوعی فوتبال نیز تعریض خواهد شد و به سطح استاندارد می رسد تا از مسابقات رسمی نیز میزبانی کنیم.
وی در باره راه اندازی مرکز استعدادیابی گفت: این مرکز مجهز به بهترین تجهیزات و امکانات موجود در کشور خواهد بود و انتظار می رود که از اول سال آینده شروع بکار کند

 آماده میزبانی مسابقات بین المللی هستیم
مدیرعامل باشگاه پیام در ادامه به آمادگی این باشگاه برای ارایه خدمات به نهادها و فدراسیون های ورزشی اشاره کرد و گفت: ما آماده هستیم تا در صورت درخواست فدراسیون ها میزبان مسابقات مهم آسیایی و جهانی باشیم. سال گذشته نیز میزبان مسابقات قهرمانی صخره نوردی آسیا، کیک بوکسینگ جهانی و کاراته شیتوریو جهانی بودیم

وی اضافه کرد که این باشگاه جشنواره هایی را برای خانواده های کارکنان شرکت ارتباطات و همچنین اهالی منطقه برگزار کرده است تا توسعه ورزش را نیز همچنان ادامه دهد.

** محمد پارسا پرسنل شاغل این باشگاه می باشد
عباسی با اشاره به اینکه محمد پارسا فوتبالیست این باشگاه که حدود 23سال قبل در جریان دیدار باشگاه پیام و گسترش تهران دچار آسیب مغزی شد، گفت: یکی از سالن های باشگاه به نام وی نامگذاری شده است و همچنین او به عنوان پرسنل رسمی این باشگاه مشغول به کار بوده  و حقوق دریافت می کند
وی ادامه داد: نامگذاری اماکن ورزشی این باشگاه به نام شهدا همچنان ادامه خواهد یافت و یکی از سالن ها به نام یکی از شهدای مدافع حرم نامگذاری شده است و برای بقیه سالن ها نیز این نامگذاری صورت می گیرد.

وی اضافه کرد که حدود یک هزار نفر از قهرمانان ورزشی کشور جذب این باشگاه و شرکت ارتباطات شده اندو در بخش های مختلف آن مشغول به کار هستند
وی در باره تیمداری حرفه ای باشگاه گفت: با توجه به هزینه  ها وحواشی این کار، ما صلاح دیدیم که هزینه های این بخش را به گسترش و توسعه ورزش در بین خانواده ها و مردم سوق بدهیم

در ادامه این جلسه آزاد سرایی، معاون ورزشی باشگاه، حمید ناطفی مدیر فرهنگی و معصومی سرپرست حراست نیز توضیحاتی در زمینه های مختلف فعالیت خود ارایه دادند.