• ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۹ اسفند
  • اِلأَربِعا ١٣ رجب ١٤٤٠
  • Wednesday 20 Mar 2019
گل گهر
بیمه کوثر بانک صنعت و معدن بانک ملت بانک تجارت
  • آخرین خبرها
شناسه خبر: 95190 | تاریخ مخابره: ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - 12:57
 شتاب گرفتن همکاری میان بانک صنعت و معدن و صنعتگران
افخمی:

شتاب گرفتن همکاری میان بانک صنعت و معدن و صنعتگران

ساختمان جديد شعبه شمس آباد بانك صنعت و معدن طي مراسمي با حضور علي اشرف افخمي رئيس هيات مديره و مديرعامل ، اعضاي هيات مديره و برخي از مقامات استاني افتتاح شد.

به گزارش آفتاب صبح و به نقل از پايگاه اطلاع رساني بانك صنعت و معدن ، افخمي در مراسم ياد شده ضمن بيان اين كه هدف از افتتاح ساخنمان جديد شعبه ارتقاء سطح خدمت رساني به صنعتگران است افزود: امروز بانك صنعت و معدن علاوه بر اعطاي تسهيلات ، به عنوان يك مشاور در كنار صنعتگران حضور دارد و اين خدمات مشاوره اي نتايج بسياري براي بخش هاي صنعتي كشور داشته است ، اميدوارم بيش از پيش شاهد شتاب گرفتن همكاري ميان بانك و كارآفرينان و صاحبان صنايع در كشور باشيم.
مديرعامل بانك صنعت و معدن توسعه صنعتي را هدفي توصيف كرد كه با تعامل مناسب ميان صنعتگران كشورمان در استان هاي مختلف و بانك به دست خواهد آمد .
وي گفت : همكارانمان در شعب بايد با آموزش مستمر همواره بر سطح توانايي خود افزوده و با به كارگيري سيستم هاي نوين علاوه بر ايجاد سهولت در فرايند خدمت رساني به موجب انطباق بانك با استانداردهاي جهاني شوند.
افخمي بيان داشت: افزايش سرمايه بانك صنعت و معدن مي تواند توان اين بانك را در تسهيل و تسريع فرايند اعطاي تسهيلات ياري كند .
به گفته وي اقدامات بانك صنعت و معدن در تامين مالي طرح هاي بزرگ و زيربنايي كشور بويژه صنايع پتروشيمي ، نيروگاه، فولاد، سيمان و صنايع ريلي و هوايي به اين بانك در سطح بين المللي موقعيت ويژه اي بخشيده است كه در نتيجه آن موسسات مالي جهاني خواستار همكاري با اين بانك توسعه اي هستند.
بنا بر اين گزارش پس از افتتاح شعبه ياد شده ، افخمي به اتفاق هيات همراه از شركت هاي ونوس شيشه ، سازور سازه آذرستان و پكاشيمي بازديد كرد.
گفتني است شرکت ونوس شیشه كه شیشه های اتومبیل و شیشه سکوریت توليد مي كند دارای حد اعتباری 6 میلیارد توماني سرمایه در گردش نزد شعبه شمس آباد است و شركت سازور سازه آذرستان دارای حداعتباری 12 میلیارد توماني سرمایه در گردش ،4 میلیارد توماني خرید دین و 20 میلیارد توماني ضمانت نامه ریالی نزد اين شعبه است و اسكلت هاي فلزي سنگين توليد مي كند.
شرکت پکاشیمی نيز در زمينه تولید رنگ های پودری الکترواستاتیک فعاليت مي كند و دارای حداعتباری 4 میلیارد توماني سرمایه در گردش، 7 میلیارد توماني سرمایه ثابت و 3 میلیون یورويي اعتبار اسنادی ارزی نزد شعبه ياد شده است.

 

ارسال دیدگاه شما