• ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۹ اسفند
  • اِلأَربِعا ١٣ رجب ١٤٤٠
  • Wednesday 20 Mar 2019
گل گهر
بیمه کوثر بانک صنعت و معدن بانک ملت بانک تجارت
  • آخرین خبرها
شناسه خبر: 95193 | تاریخ مخابره: ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - 12:57
تاکید کرباسیان بر تامین سرمایه طرح های اکتشافی
در نخستین جلسه هیات مدیره شرکت ملی مس عنوان شد:

تاکید کرباسیان بر تامین سرمایه طرح های اکتشافی

رئیس هیات عامل ایمیدرو در نخستین جلسه هیأت ‌مدیره جدید شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: برای اجرای طرح‌های جاری حدود 10400 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در حوزه معدن و صنایع معدنی نیاز است و باید تا اتمام این پروژه‌ ها تامین سرمایه انجام شود.

به گزارش آفتاب صبح و به نقل از روابط عمومی ایمیدرو، مهدی کرباسیان با تاکید براهمیت افزایش ذخایر جدید برای پیشبرد طرح‌های توسعه افزود: حوزه اکتشاف با توجه به طرح‌های جدید باید پیگیری شود تا ذخایر جدید اکتشاف شود. در این زمینه استفاده از فناوری‌های نوین اهمیت زیادی دارد.

رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: تبدیل شرکت مس به یک هلدینگ با دو یا سه زیر مجموعه نیز باید مجدداً بررسی شود.
کرباسیان با اشاره به این‌که مدیریت شرکت باید با مجتمع ‌ها و نمایندگان مناطق تعامل داشته باشد افزود: با توجه به ترکیب سهام‌داران (سهام عدالت، شستا و دولت) باید منافع کشور و مردم دیده شود و همه این اقدامات باید با لحاظ کردن منافع ملی و اقتصادی شرکت انجام شود.
رئیس هیات عامل ایمیدرو با تاکید بر این‌که صندوق بازنشستگی مس یک موضوع مهم در شرکت مس است که باید به آن توجه ویژه شود، عنوان کرد: باید با اتخاذ سیاست‌هایی صندوق را با آرامش و به دور از مخاطرات مدیریت کنیم و با کانون بازنشستگان نیز تعامل داشته باشیم.

 

 

ارسال دیدگاه شما