• ۱۴۰۱ شنبه ۳۱ ارديبهشت
  • اِسَّبِت ١٩ شوال ١٤٤٣
  • Saturday 21 May 2022
گل گهر
بیمه کوثر بانک صنعت و معدن بانک ملت بانک تجارت سازمان تامین جتماعی
  • آخرین خبرها
شناسه خبر: 116813 | تاریخ مخابره: ۱۳۹۸/۳/۱۱ - 20:03
حضور پرشور تلاشگران ذوب آهن در راهپیمایی دشمن شکن روز قدس

حضور پرشور تلاشگران ذوب آهن در راهپیمایی دشمن شکن روز قدس

تلاشگران ذوب آهن اصفهان در راهپیمایی دشمن شکن روز قدس حضور پرشوری داشتند .

به گزارش آفتاب صبح و به نقل از روابط عمومی شرکت ذوب آهن اصفهان: این تلاشگران از جبهه صنعت و اقتصاد به خيل مردم انقلابي روزه دار و هميشه در صحنه اصفهان  پيوستند و در مراسم بزرگداشت روز جهاني قدس همگام و هم صدا با ساير مسلمانان جهان شركت كردند و ندای مرگ به آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر دادند .همچنین غرفه ذوب آهن اصفهان در میدان امام خمینی (ره) در روز جهانی قدس پذیرای مردم روزه دار و هميشه در صحنه این شهر بود  .

بيمارستان شهيد مطهري ذوب آهن نیز در غرفه این شركت جایگاهی به خود اختصاص داده و در آیین دشمن شکن روز جهانی قدس حضوری فعال داشت.

مهندس مهدی بهرامی معاون منابع انسانی و امور اجتماعی ذوب آهن اصفهان در غرفه این شركت در روز جهانی قدس حضور پیدا کرد و از جمله بازدید کنندگان ویژه این غرفه بود .

حضور فولاد مردان ذوب آهن در راهپیمایی روز قدس در زرین شهر

همچنین فولادمردان جبهه صنعت واقتصاد با حضور در میدان مرکزی و راهپیمایی تا مصلای شهرستان زرین شهربه خيل مردم انقلابي روزه دار وهميشه در صحنه این شهرستان پيوستند و حمايت خود را از قدس شريف ومردم مظلوم فلسطين با نداي مرگ براسرائيل به جهانيان نشان دهند .

با تعدادی از همکاران حاضر در این راهپیمایی گفتگو نمودیم که در پی می آید :

مرتضی عباسی شاغل در نورد 350 گفت : حضور باشکوه مردم در راهپیمایی روز قدس امسال نشان داد که ملت ایران به تبعیت از مقام معظم رهبری در حمایت از ملت فلسطین همواره در صف مقدم بوده و مقاومت را سرلوحه کار خود قرار داده است و با تهدیدات دشمنان میدان را خالی نخواهد کرد. وی افزود : روز قدس روز اتحاد امت اسلام، روز تثبیت آرمان فلسطین است. روز اعلام  انزجار مسلمانان علیه رژیم اشغالگر قدس است و همین اقدام سبب شده که بعد از گذشت سال ها همچنان روز قدس در جامعه اسلامی زنده باشد و هر سال روز قدس با شکوه خاصی برگزار شود.

عباسی با اشاره به اینکه تلاشگران ذوب آهن اصفهان  در راهپیمایی روز قدس حضوری پر شور دارند تا همراه با تمامی مردم اعلام انزجار خود را از رژیم اشغالگر قدس نشان دهند گفت : کارکنان ذوب آهن با زبان روزه و زیر آفتاب سوزان نفرت خود را نسب به اقدامات آمریکا و اسرائیل نشان دادند و با شعارهای کوبنده خود خواستار نابود شدن رژیم صهیونیستی شدند.

حسین الوندی شاغل در نورد 350 گفت : حضور در راهپیمایی وظیفه همه مسلمانان است، حداقل کاری که می توانیم بکنیم حضور در راهپیمایی روز قدس است که به مردم مظلوم فلسطین اعلام کنیم ، دلگرم باشید ما با شما هستیم، پشتیبان و حامی شما هستیم. وی خاطرنشان ساخت : حضور یکپارچه و کم سابقه مردم در راهپیمایی روز قدس این پیام را به دشمنان می‌رساند در مقابل هجمه‌هایی آنان در یک جبهه واحد قرار هستند و از مردم فلسطین حمایت می کنند .

مهدی خادم شاغل در مدیریت حراست به اینکه شرکت در راهپیمایی روز قدس تلکلیف هر مسلمان است گفت : مردم با حضور خود نشان دادند که به آرمان‌های انقلاب وفادار هستند و از مردم فلسطین حمایت می‌کنند.وی افزود : حضور معنادار مردم در روز قدس امسال در واقع پاسخی به زورگویی‌های قدرت‌های استعمارگر بود

 

ارسال دیدگاه شما