• ۱۴۰۱ سه شنبه ۱۱ بهمن
  • اِثَّلاثا ٩ رجب ١٤٤٤
  • Tuesday 31 Jan 2023
گل گهر
بیمه کوثر بانک صنعت و معدن بانک ملت بانک تجارت سازمان تامین جتماعی
  • آخرین خبرها
شناسه خبر: 116857 | تاریخ مخابره: ۱۳۹۸/۴/۲ - 11:48
سومین همایش سراسری پیاده روی خانوادگی کارکنان شرکت مخابرات ایران

سومین همایش سراسری پیاده روی خانوادگی کارکنان شرکت مخابرات ایران

سومین همایش باشکوه پیاده روی سراسری خانوادگی کارکنان با حضور مهندس سیدمجید صدری مدیرعامل شرکت مخابرات ایران و جمعی از مدیران ارشد مخابرات و باحضور گسترده کارکنان وخانواده مخابرات ،جمعه 31 خردادماه 1398 به صورت همزمان در تهران و تمام مناطق مخابراتی در سراسر کشور برگزار شد.

به گزارش آفتاب صبح و به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران،مهندس سید مجید صدری ضمن اظهار  خوش آمد گویی وخرسندی از حضور پر شکوه همکاران در این مراسم گفت: برگزاری این گونه مراسم ها در تقویت روحیه جمعی ومشارکت اجتماعی همکاران بسیار موثر است .

وی افزود: امروز سومین همایش سراسری پیاده روی مخابرات در سراسر کشور با حضور گسترده همکاران در کنار خانواده های محترمشان برگزار شد که نشان از تحقق شعار ارتباطی فراگیر در بین تمام مجموعه مخابرات ایران دارد.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران ادامه داد: گسترش روحیه شادابی و نشاط کارکنان موجب تقویت قابل توجه بهره وری وبازدهی در مجموعه شرکت است و استمرار چنین برنامه هایی در حوزه های مختلف فرهنگی ، ورزشی وتفریحی از تاکیدات همیشگی هیئت مدیره و مدیریت شرکت مخابرات ایران است.

مهندس سید مجید صدری در ادامه گفت: در تلاش هستیم تا در سال 98  مسابقات رشته های مختلف ورزشی را برای پرسنل وخانواده هایشان برگزارکنیم  و در حوزه های مختلف ورزش صاحب عنوان شویم؛ البته دربعضی از استانها تیم هایی داریم که مقام کسب کردند ولی گسترش  برنامه های ورزشی در برنامه های  آینده شرکت قراردارد.

وی با اشاره به بازخوردهای مثبت در همایش های قبلی طبق نظر سنجی های صورت گرفته افزود : کارکنان شرکت مخابرات ایران در سراسر کشور به همراه خانواده هایشان همانند یک پیکره واحد، تحقق شعار ارتباطی فراگیر را در محیط کار وخدمت رسانی و فعالیت های فرهنگی به منصه ظهور رسانده اند.

در همایش امروز خدمات مختلفی همانند ارائه نرم افزار تلفن همراه برای خود ارزیابی سلامت همکاران ، ارائه اپلیکیشین پیاده روی همراه گام و خدمات سنجش فشار خون و سلامتی همکاران ارائه شد.

کودکان شرکت کننده نیز در این همایش با استقبال گسترده از غرفه نقاشی وگریم، لحظات شادی را در کنار خانواده هایشان سپری کردند.

گفتنی است در این همایش که همزمان با مخابرات های مناطق سراسر کشور در مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار شد، کارکنان مخابرات وخانواده ها در فضایی صمیمی وپر از نشاط، ضمن طی کردن مسیر پیاده روی باشگاه انقلاب، در مسابقات و مراسم و برنامه های تفریحی شرکت کردند.

 

ارسال دیدگاه شما