• ۱۴۰۱ شنبه ۳۱ ارديبهشت
  • اِسَّبِت ١٩ شوال ١٤٤٣
  • Saturday 21 May 2022
گل گهر
بیمه کوثر بانک صنعت و معدن بانک ملت بانک تجارت سازمان تامین جتماعی
  • آخرین خبرها
شناسه خبر: 147864 | تاریخ مخابره: ۱۴۰۰/۵/۶ - 11:47
آرای مردمی، محبوبیت بانک شهر را افزایش داد

آرای مردمی، محبوبیت بانک شهر را افزایش داد

بانک شهر با آرای شهروندان و مشتریان شبکه بانکی به عنوان دومین بانک محبوب در کشور معرفی شد.

به گزارش آفتاب صبح و به نقل از روابط عمومی بانک شهر، بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره «بانک محبوب من»؛ بانک شهر با کسب آرای مردمی در هفتمین دوره این جشنواره به عنوان دومین بانک محبوب کشور در میان بانک های دولتی و خصوصی انتخاب شد.
در این دوره از جشنواره، دیدگاه 118 هزار نفر از شهروندان و مشتریان شبکه بانکی طی بازه زمانی 2 ماهه (ابتدای اردیبهشت تا پایان خرداد) درخصوص عملکرد بانک های کشور در تمامی حوزه ها مورد بررسی قرار گرفت و بانک شهر باردیگر توانست ضمن معرفی خود به عنوان بانکی محبوب؛ در هفتمین دوره این جشنواره محبوبیت خود را در میان هموطنان بیش از پیش افزایش دهد.
ایجاد فرصتی برای نظر دادن مشتریان بانک‌ها در خصوص خدمات با یک جامعه آماری بالا، ارتباط بی‌واسطه میان مدیران ارشد بانک‌ها و مشتریان، افزایش رضایتمندی مشتریان با آگاه کردن مدیران بانکی کشور از نظرات مردم، فرصت بیشتر دیده شدن دیدگاه های مشتریان در فرآیندهای تصمیم‌گیری نظام بانکداری، ایجاد فضای رقابتی سالم میان بانک‌های کشور و ... از مهم ترین اهداف جشنواره سالانه "بانک محبوب من" عنوان شده است.
همچنین شاخص ارزیابی انتخاب برترین بانک در جشنواره «بانک محبوب من»؛نظرات و دیدگاه های شهروندان درباره خدمات بانک هاست چرا که مردم به‌عنوان شاخص اصلی سنجش کیفیت و عملکرد، مهم‌ترین نقش را در این مسیر ایفا می‌کنند.
لازم به یادآوری است، بانک شهر همواره در دوره های گذشته این جشنواره در میان پنج بانک محبوب کشور قرار داشته است.

 

ارسال دیدگاه شما