• ۱۴۰۲ شنبه ۵ فروردين
  • اِسَّبِت ٣ رمضان ١٤٤٤
  • Saturday 25 Mar 2023
گل گهر
بیمه کوثر بانک صنعت و معدن بانک ملت بانک تجارت سازمان تامین جتماعی
  • آخرین خبرها
شناسه خبر: 177911 | تاریخ مخابره: ۱۴۰۰/۶/۱۵ - 14:05
سایت خبری تحلیلی « جامعه۲۴ » آغاز به‌کار کرد‏

سایت خبری تحلیلی « جامعه۲۴ » آغاز به‌کار کرد‏

سایت خبری تحلیلی « جامعه۲۴ » از امروز دوشنبه ۱۵ شهریور ماه ۱۴۰۰ به آدرس اینترنتی https://jameh24.com به طور رسمی آغاز به‌کار کرد. ‏

سایت خبری تحلیلی « جامعه۲۴ » به آدرس اینترنتی https://jameh۲۴.com ‏ قابل دسترس است.

به گزارش آفتاب صبح، « جامعه۲۴ » معتقد است خبرنگاران در واقع دیده‌بانان و دماسنج‌های جامعه هستند که رسالت‌شان اقتضا می‌کند با رصد تحولات جامعه مسائل و مشکلات مردم را منعکس کنند؛ این مسئله هم به درد جامعه پژوهشگر –اعم از جامعه‌شناس و روانشناس و ... - می‌خورد، هم به حکمرانان کشور کمک می‌کند تا مشکلات و مصائب را خوب ببینند و تصمیم عاجل برای درمان و رفع آن بگیرند.

« جامعه۲۴ » سعی دارد در تحقق «جامعه امیدوار»، «جامعه اصلاح‌گر»، «جامعه کنشگر»، «جامعه بیدار»، «جامعه مطالبه‌گر»، «جامعه مسئولیت‌پذیر»، «جامعه نقاد» و «جامعه هوشیار» نقش‌آفرینی کند و خود مراقبت می‌کند تا به این اصول اساسی که به آن پایبند است لطمه نخورد.

« جامعه۲۴ » معتقد است از دل جامعه شاداب و کنشگر است که نیروی انسانی با بهره‌وری بالا رشد و ارتقاء می‌یابد، و از نیروی انسانی بانشاط است که کشوری پیشرفته و مستقل حاصل خواهد شد؛ از اینرو به همراه سایر همکاران خود در سپهر رسانه‌ای کشور تلاش می‌کنیم تا این زنجیره تکامل به صورت صحیح و درست شکل بگیرد.

ارسال دیدگاه شما