• ۱۴۰۱ چهارشنبه ۴ خرداد
  • اِلأَربِعا ٢٣ شوال ١٤٤٣
  • Wednesday 25 May 2022
گل گهر
بیمه کوثر بانک صنعت و معدن بانک ملت بانک تجارت سازمان تامین جتماعی
  • آخرین خبرها
شناسه خبر: 188007 | تاریخ مخابره: ۱۴۰۰/۱۰/۶ - 19:23
 آیین رونمایی از سامانه «آ. بانک» در بانک آینده برگزار شد

آیین رونمایی از سامانه «آ. بانک» در بانک آینده برگزار شد

«آ. بانک»، یک بانک دیجیتال در دست شما است که امکان استفاده از تمامی خدمات بانک آینده را به‌صورت یکپارچه بر بستر تلفن همراه فراهم کرده است.

به گزارش آفتاب صبح و به نقل از روابط عمومی بانک آینده: روز یک‌شنبه، پنجم دی‌ماه 1400، با حضور اعضای هیات مدیره، هیات عامل، جمعی از معاونان، مدیران، روسای شعب و مشتریان بانک آینده، اصحاب رسانه و مدیران شرکت الکترونیکی ارتباط فردا، از جدیدترین و به‌روزترین دستاورد بانک آینده، به عنوان درگاه یکپارچه ارائه خدمات بانکداری الکترونیک در قالب سامانه موبایلی «آ.بانک»‌ رونمایی شد.

«آ.بانک» مبتنی بر تامین امنیت کاربری، سادگی و به‌دور از پیچیدگی، خدمات دیجیتال بانک آینده را به مشتریان ارائه می‌دهد.

«آ. بانک» استفاده از تمامی خدمات بانک آینده مانند خدمات سپرده و کارت بانکی، تسهیلات بانکی، چک، باشگاه مشتریان، ایران‌کارت و سایر موارد را از یک اپلکیشن موبایل فراهم خواهد نمود که برخی از این خدمات در حال حاضر فراهم شده و برخی دیگر در آینده نزدیک به این سامانه اضافه خواهد شد.

مشتریان محترم در یک محیط امن، ساده، راحت و به‌دور از پیچیدگی می‌توانند صفحه کاربری خودشان را، بسته به میزان استفاده از هر یک از خدمات، شخصی‌سازی کنند.

برای کسب اطلاعات بیش‌تر و دریافت و نصب آخرین نسخه اندروید و آیفون این اپلکیشن، به وب‌سایت «آ. بانک»، به نشانی اینترنتی:  abankapp.ir  مراجعه کنید.

ارسال دیدگاه شما