• ۱۴۰۱ چهارشنبه ۴ خرداد
  • اِلأَربِعا ٢٣ شوال ١٤٤٣
  • Wednesday 25 May 2022
گل گهر
بیمه کوثر بانک صنعت و معدن بانک ملت بانک تجارت سازمان تامین جتماعی
  • آخرین خبرها
شناسه خبر: 188015 | تاریخ مخابره: ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - 22:02
سرپرستی استان کرمان میزبان مدیرعامل بیمه کوثر

سرپرستی استان کرمان میزبان مدیرعامل بیمه کوثر

ابوالفضل آقادادی در ادامه بازدیدهای میدانی خود از بخش‌های مختلف شرکت، این بار با سفر به استان کرمان از نزدیک با کارکنان، نمایندگان و برخی از ذی نفعان بیمه کوثر در این استان دیدار کرد.

به گزارش آفتاب صبح و به نقل از روابط عمومی بیمه کوثر، مدیرعامل بیمه کوثر به همراه تنی چند از معاونان و مدیران خود با حضور در محل سرپرستی استان کرمان، از بخش‌های مختلف بازدید کرد و از نزدیک در جریان وضعیت و عملکرد بیمه کوثر در این استان قرار گرفت.

نشست هم‌اندیشی با نمایندگان استان یکی از برنامه‌های این سفر بود. مدیرعامل بیمه کوثر و هیئت همراه در این نشست، بی واسطه، دغدغه‌ها و سوالات شبکه فروش را شنیدند و در محیطی صمیمی به پاسخگویی، بحث و تبادل نظر درباره موضوعات مختلف پرداختند.

همچنین آقادادی به همراه معاونان و مدیرانی که وی را در این سفر همراهی می‌کردند با کارکنان سرپرستی کرمان به گفت‌وگو نشستند. در این جلسه دیدگاه‌ها، انتقادها و راهکارهای کارکنان شنیده شد و هیئت بازدیدکننده نیز مطالبی را در موضوعات مختلف با کارکنان در میان گذاشتند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مفهوم کوثر خیر کثیر است و بیمه کوثر با تکیه بر سلامت، صداقت و تخصص کارکنان و شبکه فروش خود سعی در افزایش رضایت مشتریان از طریق معیارهای مختلفی همچون پاسخگویی، رضایت در پرداخت‌ها، رسیدگی دقیق به شکایات، ارائه اطلاعات مناسب به مشتریان و سادگی و سرعت در فرآیندهای کاری دارد تا بتوانیم آرامش‌خاطر و رضایت را برای همه ذی‌نفعان که اصلی‌ترین سرمایه‌های بیمه کوثر هستند به ارمغان آوریم.

ارسال دیدگاه شما