• ۱۴۰۱ چهارشنبه ۴ خرداد
  • اِلأَربِعا ٢٣ شوال ١٤٤٣
  • Wednesday 25 May 2022
گل گهر
بیمه کوثر بانک صنعت و معدن بانک ملت بانک تجارت سازمان تامین جتماعی
  • آخرین خبرها
شناسه خبر: 188043 | تاریخ مخابره: ۱۴۰۰/۱۱/۴ - 22:43
تجلیل مدیرعامل بانک از نقش زنان در تعالی خانواده، رشد جامعه و شکوفایی اقتصاد

تجلیل مدیرعامل بانک از نقش زنان در تعالی خانواده، رشد جامعه و شکوفایی اقتصاد

دکتر سید محمدمهدی احمدی با صدور پیامی فرارسیدن سالروز میلاد با سعادت حضرت زهرا(س) و گرامیداشت مقام مادر و روز زن را تبریک گفت و از تلاش و مشارکت زنان در تعالی خانواده، رشد جامعه و شکوفایی اقتصاد تجلیل کرد.

به گزارش آفتاب صبح و به نقل از روابط عمومی، متن پیام مدیرعامل بانک شهر به شرح زیر است:

« انا اعطیناک الکوثر»

اینجانب سالروز خجسته میلاد بزرگترین بانوی عالم اسلام، صدیقه کبری فاطمه زهرا علیه السلام را که روز فخر و مباهات زنان عالم است، صمیمانه به همه زنان بزرگوار سرزمینم به ویژه بانوان توانمند و پرتلاش بانک شهر، تبریک و تهنیت عرض می کنم.
امیدوارم زنان مرز و بوم ایران اسلامی در جایگاه والای مادر، همسر و دختر و نیز در عرصه اجتماع با انتخاب منش و روش زندگی حضرت فاطمه زهرا سلام اله علیها، نقش خود را در تعالی خانواده و رشد و شکوفایی اقتصادی جامعه به درستی ایفا کرده و با ایده های خلاقانه و پیشنهادهای سازنده در همه زمینه ها، روشنگر و اثربخش بوده و ضمن باور به توانایی های وجودی خود، موفقیت جامعه در عرصه های مختلف را تضمین و نقش اساسی خود در شکل دادن به آینده سرزمین عزیزمان ایران اسلامی را به خوبی به انجام برسانند.
آرزومندم که بانوان با صلابت و خستگی ناپذیر بانک شهر همچون گذشته افتخارآفرین، باانگیزه و با قلبی سرشار از مهر به میهن و امید به پیشرفت این آب و خاک در عرصه مسئولیت آفرین خدمت به شهر و شهروندان، منشا اقدامات مهم و موثری باشند.

سید محمد مهدی احمدی
مدیرعامل و عضو هیأت مدیره

 

ارسال دیدگاه شما