• ۱۴۰۱ پنج شنبه ۱۰ آذر
  • اِلخَميس ٧ جمادي الاولي ١٤٤٤
  • Thursday 1 Dec 2022
گل گهر
بیمه کوثر بانک صنعت و معدن بانک ملت بانک تجارت سازمان تامین جتماعی
  • آخرین خبرها
شناسه خبر: 188205 | تاریخ مخابره: ۱۴۰۱/۴/۷ - 20:21
آغاز اجرای گام دوم آزمون استخدامی بانک شهر با مصاحبه از شرکت کنندگان

آغاز اجرای گام دوم آزمون استخدامی بانک شهر با مصاحبه از شرکت کنندگان

مدیر امور آموزش و توسعه سرمایه های انسانی بانک شهر با اعلام ابراز رضایت داوطلبان آزمون استخدامی این بانک از نحوه برگزاری در تمامی سرفصل ها؛ از آغاز اجرای گام دوم آزمون، با مصاحبه از شرکت کنندگان خبر داد.

به گزارش آفتاب صبح و به نقل از روابط عمومی بانک شهر، محمدعلی دهاقین با بیان اینکه حدود ۱۰ هزار داوطلب از پنج حوزه : تهران، مشهد، تبریز، اصفهان و شیراز در این آزمون حضور داشتند، تصریح کرد: بدیهی است صرفاً موفقیت در آزمون کتبی مبنای استخدام در بانک نبوده، و هم اکنون نیز شرکت کنندگانی که در مرحله اول آزمون استخدامی بانک موفق به کسب حد نصاب نمره کتبی شدند، به مصاحبه های تخصصی بررسی صلاحیت و شایستگی عمومی به عنوان بخشی از فرایند استخدام فراخوانده شده اند.
وی عنوان کرد: این مصاحبه شامل سنجش رفتاری - شغلی، روانشناختی و همچنین ارزیابی توانمندی و شایستگی افراد است و هم اکنون مصاحبه شوندگان در مرحله ارزیابی شایستگی های مورد نیاز به سر می برند.
مدیر امور آموزش و توسعه سرمایه های انسانی بانک شهر خاطرنشان کرد: خوشبختانه روند مراحل آزمون استخدامی این بانک از ابتدای برگزاری آزمون کتبی تا اعلام برگزیدگان مرحله اول ؛ به لحاظ نوع سوالات، سرعت در اعلام نتایج، شیوه ارزیابی بر اساس شایستگی و توانمندی شرکت کنندگان در مصاحبه حضوری ، با رضایت حداکثری همراه بوده است.
دهاقین با تاکید بر اینکه ضرورت شناسایی دانش، مهارت‌ها و توانایی‌های ارزیابی‌شوندگان برای موفقیت در انجام وظایف شغلی ضروری است، افزود: مصاحبه حضوری از ارزیابی شوندگان آزمون، در4 مرحله و در طی 4 ساعت، با ابزارهای مختلف مصاحبه، تست های روانشناسی و آزمون شخصیت توسط ارزیابان انجام می گیرد و این فرایند ارزیابی تا تاریخ 22 تیر ادامه خواهد داشت.
مدیر امور آموزش و توسعه سرمایه های انسانی بانک شهر در پایان اظهار داشت: برگزیدگان در آزمون مصاحبه بررسی صلاحیت و شایستگی عمومی به مرحله سوم راه یافته و پس از کسب امتیاز مورد نظر طی مراحل اداری بر پای انعقاد قرار داد استخدامی در مجموع 130 نفر برگزیده نهایی آزمون خواهند شد.

 

ارسال دیدگاه شما