• ۱۴۰۲ پنج شنبه ۹ آذر
  • اِلخَميس ١٧ جمادي الاولي ١٤٤٥
  • Thursday 30 Nov 2023
گل گهر
بیمه کوثر بانک صنعت و معدن بانک ملت بانک تجارت سازمان تامین جتماعی
  • آخرین خبرها
شناسه خبر: 188217 | تاریخ مخابره: ۱۴۰۱/۴/۳۰ - 15:37
مهر تائید سهامداران بر کارنامه بانک اقتصادنوین

مهر تائید سهامداران بر کارنامه بانک اقتصادنوین

مجمع عمومی عادی سالیانه بانک اقتصادنوین، روز چهارشنبه 29 تیرماه 1401 در مرکز همایش‌های هتل قلب تهران برگزار شد و صورت‌های مالی این بانک برای سال مالی منتهی به 30 اسفندماه 1400، با رأی اکثریت سهامداران به تصویب رسید.

به گزارش آفتاب صبح و به نقل از روابط عمومی بانک اقتصادنوین، در این مجمع که با حضور بیش از ۷۰ درصد سهامداران تشکیل و به رسمیت رسید، پیام هیئت‌مدیره بانک اقتصادنوین قرائت شد و در ادامه پس از ارائه گزارش عملکرد و تشریح دستاوردها و موفقیت‌های بانک در سال گذشته و قرائت گزارش بازرس قانونی، صورت‌های مالی سال 1400 این بانک به تصویب اکثریت قاطع سهامداران رسید.

بر اساس صورت‌های مالی ارائه‌شده، بانک اقتصادنوین در اغلب شاخص‌های عملکردی رشد قابل‌توجهی را گزارش کرده است، به‌طوری‌که این بانک در سال مالی 1400 موفق شده است 25 هزار و 182 میلیارد ریال سود خالص کسب کند که نسبت به سال 1399 حدود 28درصد رشد نشان می‌دهد.

همچنین بر اساس تصمیم مجمع مقرر شد پس از لحاظ کردن مفاد مجوز بانک مرکزی ج.ا.ا، ۱۰ درصد سود خالص به‌صورت نقدی به سهامداران پرداخت شود و مابقی به‌منظور تقویت حدود فعالیت و نسبت‌های نظارتی این بانک در حساب سود انباشته باقی بماند.
در پایان این مجمع، روزنامه دنیای اقتصاد به‌عنوان روزنامه رسمی و موسسه حسابرسی تدوین و همکاران به‌عنوان بازرس قانونی بانک انتخاب شدند.
 

 

ارسال دیدگاه شما