• ۱۴۰۲ پنج شنبه ۹ آذر
  • اِلخَميس ١٧ جمادي الاولي ١٤٤٥
  • Thursday 30 Nov 2023
گل گهر
بیمه کوثر بانک صنعت و معدن بانک ملت بانک تجارت سازمان تامین جتماعی
  • آخرین خبرها
شناسه خبر: 218325 | تاریخ مخابره: ۱۴۰۲/۸/۴ - 09:37
ضرورت توسعه و ارائه خدمات شهرداری‌ها به صورت غیرحضوری
مدیر عامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری همدان اعلام کرد

ضرورت توسعه و ارائه خدمات شهرداری‌ها به صورت غیرحضوری

بیست و نهمین نشست کمیسیون فناوری اطلاعات و شهر هوشمند مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران با حضور مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری همدان، روز پنجشنبه، ۲۷ مهرماه سال جاری به میزبانی شهرداری اصفهان برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری همدان، بیست و نهمین نشست کمیسیون فناوری اطلاعات و شهر هوشمند با حضور احسان متولیان، دبیرکل مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران، علی قاسم‌زاده، شهردار کلانشهر اصفهان و هفده نفر از مدیران و روسای سازمان‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری‌های کلانشهرهای کشور در روز پنجشنبه، ۲۷ مهرماه سال جاری به میزبانی شهرداری اصفهان برگزار شد.

علی قاسم‌زاده، شهردار کلانشهر اصفهان در این نشست با اشاره به اینکه اصلاح ساختاری و تبدیل سازمان‌های فاوا به معاونت فناوری امری ضروری است، گفت: مسیر هوشمندسازی فرآیندی روشن است.

جواد مختاری، مدیر عامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری همدان نیز در این نشست ضمن اشاره به ضرورت توسعه و ارائه خدمات شهرداری‌ها به صورت غیرحضوری و الکترونیکی به شهروندان، در مورد شهروندسپاری توضیحاتی ارائه کرد.

احسان متولیان، دبیرکل مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران با بیان اینکه مدیریت شهری ناگزیر به رفتن به سمت تحقق شهرهای هوشمند است، اظهار کرد: این مسیر دارای چهار گام بازتعریف فرآیندها، الکترونیکی کردن، غیرحضوری و هوشمندسازی خدمات و فرآیندها است.

ارسال دیدگاه شما