• ۱۴۰۲ پنج شنبه ۹ آذر
  • اِلخَميس ١٧ جمادي الاولي ١٤٤٥
  • Thursday 30 Nov 2023
گل گهر
بیمه کوثر بانک صنعت و معدن بانک ملت بانک تجارت سازمان تامین جتماعی
  • آخرین خبرها
شناسه خبر: 218363 | تاریخ مخابره: ۱۴۰۲/۸/۲۸ - 21:23
مشاوره حقوقی و معاضدت رایگان برای کادر درمان در سطح استان همدان ارائه می‌شود
رئیس کانون وکلای استان همدان اعلام کرد

مشاوره حقوقی و معاضدت رایگان برای کادر درمان در سطح استان همدان ارائه می‌شود

رئيس کانون وکلای استان همدان با اشاره به مشاوره حقوقی و معاضدت رایگان برای کادر درمان در سطح استان همدان، گفت: امیدواریم مسئولان بیش از پیش قدردان پرستاران و کادر درمان باشند.

مهدی غلامی‌جلال، رئیس کانون وکلای استان همدان به همراه جمعی از اعضای هیئت مدیره این کانون در دیدار با علیرضا جمالی، مدیر بیمارستان قلب فرشچیان به مناسبت روز پرستار، اظهار کرد: مشاوره حقوقی و معاضدت رایگان برای کادر درمان در سطح استان را انجام می‌دهیم.

غلامی‌جلال با اشاره به اینکه کانون وکلا نهاد صنفی، مردمی است، بیان کرد: وظیفه خود دانستیم که در این روز خاص از کادر درمان که نمادی از خدمت، عشق، صبر و علاقه هستند، تشکر کنیم.

وی با تأکید براینکه در سال‌های اخیر به دلیل شرایط اقتصادی جامعه شاهد مهاجرت گروه زیادی از کادر درمان به خصوص پرستاران هستیم، عنوان کرد: امیدواریم مسئولان بیش از پیش قدردان پرستاران و کادر درمان باشند.

آمادگی کانون وکلا در ارائه مشاوره حقوقی به کادر درمان

رحیم فریبا، عضو هئیت مدیره کانون وکلای استان همدان نیز در این دیدار ضمن تبریک روز پرستار از طرف و به نمایندگی از  وکلای عضو کانون همدان، گفت: کانون وکلا آمادگی همکاری و‌ مساعدت به کادر درمان در حیطه وظایف مرتبط از قبیل ارائه مشاوره‌های حقوقی را دارد.

علیرضا جمالی، مدیر بیمارستان قلب فرشچیان نیز ضمن ابراز خرسندی از پیشنهاد مساعدت کانون وکلا، اظهار کرد: حضور کانون وکلای دادگستری همدان در بیمارستان را ارج می‌نهیم و حضور شما باعث افتخار است.

جمالی با اشاره به اینکه مجموعه بیمارستان فرشچیان علاوه بر امور درمان وظایف آموزشی هم دارد، بیان کرد: درحال آماده کردن شرایط برای پیوند قلب هستیم.

وی تاکید کرد: متخصصانی که آموزش می‌بینند برای خدمت به سراسر کشور می‌روند.

۴ هزار پرستار در استان همدان فعالیت می‌کند

لیلا ذبیحیان، مدیر پرستاری بیمارستان قلب فرشچیان نیز با بیان اینکه به خود می‌بالیم که امروز میزبان کانون وکلای همدان بودیم، اظهار کرد: این موضوع بیانگر این است که جامعه پرستاری فراموش نشده و هنوز هم در ذهن دیگران هستیم.

ذبیحیان با اشاره به وجود ۴ هزار پرستار در سطح استان همدان، گفت: ایمنی پرستاران به دلیل اینکه خط مستقیم دفاع سلامت هستند در معرض خطر جسمی و روحی است. اما این شغل ارج معنوی بالایی دارد.

وی ادامه داد: امیدواریم با بهتر شدن شرایط اقتصادی و سیاسی کشور ما جامعه پرستاران هم بیش از پیش حمایت شویم.

ارسال دیدگاه شما