• ۱۴۰۳ دوشنبه ۲۵ تير
  • اِلأِثنين ٨ محرم ١٤٤٦
  • Monday 15 Jul 2024
گل گهر
بیمه کوثر بانک صنعت و معدن بانک ملت بانک تجارت سازمان تامین جتماعی
  • آخرین خبرها
شناسه خبر: 228675 | تاریخ مخابره: ۱۴۰۳/۳/۲۵ - 21:34
جاده چالوس تا ایمن‌سازی کامل بازگشایی نمی‌شود
رئیس پلیس راهور فراجا خبر داد

جاده چالوس تا ایمن‌سازی کامل بازگشایی نمی‌شود

رئیس پلیس راهور فراجا گفت: با توجه به احتمال خطر ریزش سنگ، محور چالوس در حدفاصل کندوان تا مرزن‌آباد همچنان و تا زمان ایمن‌سازی کامل مسیر مسدود بوده و پلیس اجازه بازگشایی آن را نخواهد داد.

به گزارش آفتاب صبح، به نقل از خبرگزاری ایسنا، سردار سیدتیمور حسینی، رئیس پلیس راهور فراجا با اشاره به انسداد محور چالوس پس از سیلاب شب گذشته، اظهار کرد: در شب گذشته پس از بارش باران در ارتفاعات البرز و استان مازندران شاهد سرازیر شدن سیلاب در محدوده سیاه بیشه و کندوان به سمت مرزن‌آباد بودیم که متاسفانه خسارات زیادی به خودروی مسافران، اهالی، رستوران‌های حاشیه جاده و ... وارد کرد.

حسینی با تاکید بر ادامه انسداد قسمت سیلاب زده جاده چالوس در حدفاصل کندوان تا مرزن‌آباد، بیان کرد: به دلیل بارش باران و احتمال ریزش سنگ و همچنین ایمن‌سازی مسیر برای حفاظت از جان هموطنان جاده چالوس در محدوده کندوان از هر دو طرف مسدود و در صورت بازگشایی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه پلیس راهور تا زمان ایمن‌سازی کامل این مسیر اجازه بازگشایی این محور را نخواهد داد، درباره مسیرهای جایگزین نیز گفت: مسافران برای سفر به شمال کشور یا بازگشت از آن می‌توانند از جاده‌ و مسیرهای جایگزین مانند هراز، فیروزکوه و آزادراه قزوین - رشت استفاده کنند.

ارسال دیدگاه شما