• ۱۳۹۸ چهارشنبه ۹ بهمن
  • اِلأَربِعا ٣ جمادي الثانيه ١٤٤١
  • Wednesday 29 Jan 2020
گل گهر
بیمه کوثر بانک صنعت و معدن بانک ملت بانک تجارت نشر حکمت کلمه
  • آخرین خبرها
شناسه خبر: 116615 | تاریخ مخابره: ۱۳۹۷/۱۱/۲۰ - 10:32
ارزیابی پتروشیمی زاگرس توسط ارزیابان جایزه ملی تعالی سازمانی

ارزیابی پتروشیمی زاگرس توسط ارزیابان جایزه ملی تعالی سازمانی

ارزیابان جایزه ملی تعالی سازمانی کشور طی دو روز، با هدف ارتقاء سطح تعالی سازمانی، شرکت پتروشیمی زاگرس را ارزیابی نمودند.

 به گزارش آفتاب صبح و به نقل از روابط عمومی شرکت پتروشیمی زاگرس، ارزیابان جایزه ملی تعالی سازمانی کشور طی روزهای دوشنبه و سه شنبه مورخ 15 و 16 بهمن ماه سال 1397 با حضور در مجتمع پتروشیمی زاگرس از واحدهای مختلف این شرکت ارزیابی و در گزارش پایانی خود ضمن برشمردن نکات قوت و نکات قابل بهبود شرکت، عنوان نمودند که؛ این شرکت گام های موثر و مستحکمی در طول سال های گذشته به منظور تعالی سازمانی برداشته است؛ و همچنین برنامه های خوبی برای ارتقاء سطح تعالی سازمانی خود دارد.

افزودنی است مدل تعالی سازمانی به بررسی معیارهای: رهبری، استراتژی، کارکنان، منابع و شرکاء، فرآیندها، نتایج مشتری، نتایج کارکنان، نتایج جامعه و نتایج کلیدی عملکرد پرداخته و دارای یک هزار امتیاز است که پس از ارزیابی توسط ارزیابان جایزه ملی تعالی سازمانی، شرکت ها امتیاز بندی و براساس مدل موجود، حائز رتبه دریافت تقدیرنامه و تندیس می گردند.

شایان ذکر است همایش جایزه ملی تعالی سازمانی در روز دوشنبه مورخ 6 اسفندماه 1397 در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیمای تهران برگزار می گردد.

 

ارسال دیدگاه شما